Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

W Sylwestra utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym

Dodano: 29.12.2021 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 31 grudnia, w związku z organizacją pokazu dronów w ramach Sylwestra Miejskiego, na Moście Zamkowym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Pokaz dronów to jedna z głównych atrakcji tegorocznego Sylwestra w Rzeszowie, którego formuła będzie nieco inna niż dotychczas. Zamiast koncertu na rzeszowskim Rynku, organizatorzy przygotowali atrakcje w kilku lokalizacjach.

Pokaz dronów odbędzie się o godz. 00:25 przy hali Podpromie. Będzie go można oglądać m.in. z pobliskiego parkingu oraz z Mostu Zamkowego.

Utrudnienia na moście wystąpią w godz. 23:30 – 1:00. Prawy pas ruchu (w stronę Al. Kopisto) będzie wyłączony.

Poniżej program pełny sylwestrowych wydarzeń:

- 23.30 - rozpoczęcie transmisji online (FB: Rzeszów Stolica Innowacji, Estrada Rzeszowska; YT: Estrada Rzeszowska)
- 23.45 – Park Sybiraków, POKAZ LASERÓW
- 00.00 – Rynek, LASEROWE ANIMACJE, POKAZ LASERÓW
- 00.25 – parking przy Hali Podpromie, POKAZ DRONÓW

A także:
- 21.00 – Pomnik Czynu Rewolucyjnego, start MAPPINGU


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie pojawi się ponad 400 nowych defibrylatorów AED. Ruszyła akcja #dajemyserce

RZESZÓW. Powstanie również aplikacja na telefon lokalizująca ich położenie.

Rzeszów

W sobotę zbiórka krwi w CH Plaza

RZESZÓW. W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby zainteresowane pomocą innym. 

Rzeszów

Trwa budowa basenu przy ul. Matuszczaka

RZESZÓW. - Jest to jedna z największych inwestycji, które są obecnie prowadzone w Rzeszowie – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce i miasto Rzeszów wznawiają współpracę promocyjną

RZESZÓW/JASIONKA. Podpisano umowę, dzięki której stolica Podkarpacia znów będzie promowana na podrzeszowskim lotnisku oraz w miastach, do których można dotrzeć z niego bezpośrednio, czyli Warszawie, Gdańsku i Szczecinie.

Rzeszów

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali innowacyjną piankę poliuretanową

Od kilku lat pianki poliuretanowe cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza w budownictwie. 

Rzeszów

W piątek utrudnienia w rejonie mostu Narutowicza

RZESZÓW. W związku z dwoma inwestycjami, realizowanymi w rejonie mostu Narutowicza, w piątek (23.07) na moście oraz na ulicach: Wierzbowej i Naruszewicza wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska otrzymała blisko 6 mln zł na kolejne inwestycje

RZESZÓW. Ministerstwo Edukacji i Nauki przyznało Politechnice Rzeszowskiej 5 919 000 zł dotacji celowej na inwestycje. 

Rzeszów

Rusza rozbudowa ul. Zygmunta I Starego w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozbudowa ul. Zygmunta I Starego na osiedlu Wilkowyja obejmie odcinek drogi o długości ponad 700 metrów,  od skrzyżowania z ul. Królewską do skrzyżowania z ul. Olbrachta. Powstaną chodniki, ścieżka rowerowa i...

Reklama