Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

W Sylwestra utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym

Dodano: 29.12.2021 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 31 grudnia, w związku z organizacją pokazu dronów w ramach Sylwestra Miejskiego, na Moście Zamkowym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Pokaz dronów to jedna z głównych atrakcji tegorocznego Sylwestra w Rzeszowie, którego formuła będzie nieco inna niż dotychczas. Zamiast koncertu na rzeszowskim Rynku, organizatorzy przygotowali atrakcje w kilku lokalizacjach.

Pokaz dronów odbędzie się o godz. 00:25 przy hali Podpromie. Będzie go można oglądać m.in. z pobliskiego parkingu oraz z Mostu Zamkowego.

Utrudnienia na moście wystąpią w godz. 23:30 – 1:00. Prawy pas ruchu (w stronę Al. Kopisto) będzie wyłączony.

Poniżej program pełny sylwestrowych wydarzeń:

- 23.30 - rozpoczęcie transmisji online (FB: Rzeszów Stolica Innowacji, Estrada Rzeszowska; YT: Estrada Rzeszowska)
- 23.45 – Park Sybiraków, POKAZ LASERÓW
- 00.00 – Rynek, LASEROWE ANIMACJE, POKAZ LASERÓW
- 00.25 – parking przy Hali Podpromie, POKAZ DRONÓW

A także:
- 21.00 – Pomnik Czynu Rewolucyjnego, start MAPPINGU


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czy Rzeszów zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”?

RZESZÓW. Oficjalne ogłoszenie zwycięzcy nastąpi do 18 stycznia 2020.

Rzeszów

„Protest śmieciarek” w Rzeszowie [FOTO]

RZESZÓW. Ul. Cieplińskiego przejechał „protest śmieciarek”. 

Rzeszów

Youtuber „Kiszak” pobił na Olszynkach nietrzeźwego mężczyznę. Teraz stanie przed sądem

RZESZÓW. OMZRiK informuje, że Prokuratura w Rzeszowie zapowiedziała skierowanie do sądu aktu oskarżenia z powodu popełnienia przestępstwa z art. 157 par. 2 kk.

Rzeszów

Dzisiaj ma odbyć się planowany „protest śmieciarek” w rejonie ronda Dmowskiego

RZESZÓW. Według nieoficjalnych informacji kierowcy mogą spodziewać się utrudnień już od godziny 13.00.

Rzeszów

Rzeszowianin na podium Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o EU

RZESZÓW. Tegoroczna edycja, jak co roku, swój finał miała miejsce w Słupsku.

Rzeszów

Podziemna Trasa Turystyczna zamknięta od stycznia

RZESZÓW. Wartość inwestycji to blisko 22 mln zł.

Rzeszów

PGE Energia Ciepła oraz Klub Sportowy „Korona” Rzeszów zawarły umowę sponsoringową

RZESZÓW. Dzięki wsparciu rzeszowskiej elektrociepłowni dzieci i młodzież z klubu sportowego będą mogły kontynuować treningi i wyjeżdżać na zawody i turnieje sportowe.

Reklama