Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

W weekend kiermasz "Solidarni z Ukrainą" w Millenium Hall

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Już w najbliższy weekend przed kawiarnią Love Bar na parterze Millenium Hall w związku z świętami na Ukrainie odbędzie się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczony zostanie na fundację Come Back Alive wspierającą Żołnierzy Ukraińskich.

W asortymencie na kiermaszu dostępne będą ręcznie robione i zdobione truskawki w czekoladzie, które w normalnych czasach cieszą się ogromną popularnością w kawiarniach w Kijowie i Dniepropietrowsku. Słodki asortyment zostanie wykonany przez Ukrainkę Anastasię z Dniepropietrowska.

Kiermasz otwarty będzie od godz. 11:00 do godz. 20:00.




 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od środy zamknięty przejazd kolejowy na ul. Langiewicza. Zmiany w komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku z przebudową przejazdów kolejowych w ciągu ulic Langiewicza oraz Hanasiewicza, nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Warszawskiej. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Ul. Warszawska zyska dodatkową jezdnię, co ułatwi dojazd do autostrady A4, a także lotniska w Jasionce. Umowa na wykonanie prac jest już podpisana. Kontrakt zrealizuje firma Strabag.

Rzeszów

Ruszyła modernizacja budynku dworca PKP

RZESZÓW. Na dworcu Rzeszów Główny trwają już pierwsze prace budowlane. Budynkowi przywrócony zostanie modernistyczny charakter. Roboty mają zakończyć się pod koniec 2023 roku.

Rzeszów

Inwentaryzacja drzew w Rzeszowie. Powstanie elektroniczna baza danych

RZESZÓW. Ile jest w Rzeszowie drzew? Jakich gatunków? W jakiej są kondycji? M.in. odpowiedzi na takie pytania da inwentaryzacja dendrologiczna drzew, która rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Pierwszy w Rzeszowie totem dla rowerzystów. Na razie pilotażowo

RZESZÓW. Urządzenie zostanie zamontowane na ścieżce rowerowej na al. Powstańców Warszawy, na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Hetmańską a mostem Karpackim czyli zaporą.

Rzeszów

Policjanci i strażacy na rzeszowskiej Żwirowni

RZESZÓW. Wizyta funkcjonariuszy odbyła się w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2022”.

Rzeszów

Wiadukt czy tunel na ul. Langiewicza? Powstanie koncepcja

RZESZÓW. Ruszył przetarg na przygotowanie koncepcji budowy wielopoziomowego skrzyżowania ul. Langiewicza z linią kolejową nr 106 relacji Rzeszów Główny – Jasło. Ma być gotowa w ciągu sześciu miesięcy.

Reklama