Rzeszów - Środa, 25.06.2025
Reklama

W weekend kolejna akcja szczepień

Dodano:

fot. PUW w Rzeszowie
fot. PUW w Rzeszowie
RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę na terenie Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się kolejna akcja szczepień przeciw COVID-19.

Podkarpacki Urząd Wojewódzki, we współpracy z Wojewódzkim Zespołem Specjalistycznym w Rzeszowie, przeprowadzi po raz kolejny na terenie urzędu akcję szczepień ochronnych przeciw COVID-19. Punkt szczepień będzie czynny 20 i 21 listopada od 9 do 14.

Obsadę punktu zapewni WZS. W weekendowej akcji weźmie udział dwóch lekarzy kwalifikujących oraz trzy osoby szczepiące. Ponownie do wyboru będą preparaty Johnson & Johnson i Pfizer.

Akcja skierowana jest do każdego zainteresowanego szczepieniem (również dawką przypominającą), posiadającego aktywne e-skierowanie. Nie ma konieczności wcześniejszego umawiania się na wizytę.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Staszica powstał Park dla Seniora. Można wypocząć i poćwiczyć [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na osiedlu gen. Grota-Roweckiego w Rzeszowie powstał park dedykowany starszym mieszkańcom miasta. W nowym ogrodzie zamontowano m.in. urządzenia do wykonywania lekkich, rozciągających ćwiczeń.

Rzeszów

Wybuch gazu w bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte. Ewakuacja mieszkańców

RZESZÓW. Mężczyzna, który w momencie eksplozji przebywał w mieszkaniu, został zabrany do szpitala.Konieczna była ewakuacja 16 osób z sąsiednich mieszkań. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Rzeszów

Rzeszowska komunikacja miejska w okresie świąteczno-noworocznym

RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W święta, sylwestra i Nowy Rok autobusy pojadą wg niedzielnego i świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Ul. Warszawska już gotowa. Fijołek: Oddajemy bardzo ważną inwestycję drogową dla mieszkańców [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Szersza, z przebudowanymi skrzyżowaniami, z chodnikami i ścieżkami rowerowymi – rozbudowana ul. Warszawska została oficjalnie przekazana do użytku.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w powiecie rzeszowskim. Nie żyje 86-letni mężczyzna

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś około godz. 10:30 w miejscowości Pawłokoma w powiecie rzeszowskim. Audi śmiertelnie potrąciło 86-letniego pieszego.

Rzeszów

Kierowcy taksówek na aplikację "pod lupą" policjantów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami ITD, KAS oraz Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej skontrolowali 36 pojazdów oferujących usługi przewozowe na aplikację. Ujawniono 8 wykroczeń.

Rzeszów

Latem polecimy z Rzeszowa do Tunezji i na Majorkę

RZESZÓW/JASIONKA. Znamy kolejne kierunki czarterowe z podrzeszowskiego lotniska na przyszłoroczne lato. W czerwcu planowane jest uruchomienie lotów do Tunezji i Hiszpani.

Rzeszów

Otwarcie największego lodowiska w Rzeszowie opóźnione. Powodem zła pogoda

RZESZÓW. Miało wystartować w sobotę, 16 grudnia, ale niestety otwarcie odbędzie się nieco później - mowa o największym w Rzeszowie lodowisku, które budowane jest przy ul. Wyspiańskiego.

Reklama