Rzeszów - Niedziela, 26.04.2026
Reklama

W weekend utrudnienia na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Będzie objazd

Dodano: 21.08.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od piątku do soboty całkowicie zamknięty będzie fragment ulicy Krzyżanowskiego w rejonie skrzyżowania z al. Armii Krajowej. Wyznaczony zostanie objazd.

Trwają prace przy budowie drogi, połączy al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Część robót realizowana jest na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Od kilku tygodni obowiązuje tam Tymczasowa Organizacja Ruchu, do której w najbliższy weekend wprowadzona zostanie kolejna zmiana.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, od godz. 18.00 (piątek) do dnia 24.08.2025 r. (niedziela) w obrębie skrzyżowania al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego nastąpi zamknięcie prawego pasa do jazdy na wprost wzdłuż al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) oraz CAŁKOWITE ZAMKNIĘCIE ul. Krzyżanowskiego na obszarze prowadzonych prac. W związku z tym zostanie wyznaczony objazd przez al. Rejtana i ul. Paderewskiego.

Reklama

Dodatkowo planowane jest również wykonanie robót na lewym pasie oraz lewoskręcie al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) jak również po stronie wschodniej al. Armii Krajowej (relacji południe – północ pas lewy oraz lewoskręt), jednakże ich wykonanie będzie zależne od postępu prac po stronie zachodniej.

Z kolei na pozostałej części skrzyżowania wciąż obowiązuje uprzednio wprowadzony III etap Tymczasowej Organizacji Ruchu, który potrwa do końca sierpnia br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, kto wybuduje Wisłokostradę. Droga ma być gotowa w 2026 roku

RZESZÓW. Wybrano wykonawcę jednej z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie w ostatnich latach. Trasa łącząca aleję Rejtana z ulicą Ciepłowniczą, czyli tzw. Wisłokostrada  ma być gotowa w 2026 roku.

Rzeszów

Rekordowa liczba projektów zgłoszonych do RBO

RZESZÓW. 161 propozycji zadań zgłosili mieszkańcy do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Trwa ich weryfikacja, a głosowanie rozpocznie się 8 września.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie ogród botaniczny

RZESZÓW. Na wzgórzach osiedla Zalesie powstanie nowa, zielona atrakcja – ogród botaniczny. Jego pierwszym elementem będzie park dendrologiczny.

Rzeszów

Tragiczne zdarzenie w Brzezówce. Nie żyje 47-letni mężczyzna

RZESZÓW. Trwa ustalenie okoliczności śmierci 47-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

W piątek przejazd hulajnóg przez Rzeszów. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W piątek (21.07) w Rzeszowie odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Zlot Hulajnóg. Hulajnogiści i hulajnogistki przejadą głównymi ulicami miasta. Miejscami mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Wydarzenie organizuje Rzeszowska Masa Krytyczna i...

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. Kolejna edycja Street Food Festival. Przez trzy dni będziecie mogli posmakować kuchni z różnych stron świata. W programie również muzyka na żywo, zabawy dla dzieci oraz pokaz kulinarny.

Rzeszów

Przebudowa ul. Warszawskiej. Wkrótce układanie nawierzchni

RZESZÓW. Trwa przebudowa rzeszowskiego odcinka ul. Warszawskiej. W najbliższych dniach firma Strabag rozpocznie układanie warstw nowej nawierzchni. 

Reklama