Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

W weekend utrudnienia na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Będzie objazd

Dodano: 21.08.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od piątku do soboty całkowicie zamknięty będzie fragment ulicy Krzyżanowskiego w rejonie skrzyżowania z al. Armii Krajowej. Wyznaczony zostanie objazd.

Trwają prace przy budowie drogi, połączy al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Część robót realizowana jest na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Od kilku tygodni obowiązuje tam Tymczasowa Organizacja Ruchu, do której w najbliższy weekend wprowadzona zostanie kolejna zmiana.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, od godz. 18.00 (piątek) do dnia 24.08.2025 r. (niedziela) w obrębie skrzyżowania al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego nastąpi zamknięcie prawego pasa do jazdy na wprost wzdłuż al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) oraz CAŁKOWITE ZAMKNIĘCIE ul. Krzyżanowskiego na obszarze prowadzonych prac. W związku z tym zostanie wyznaczony objazd przez al. Rejtana i ul. Paderewskiego.

Reklama

Dodatkowo planowane jest również wykonanie robót na lewym pasie oraz lewoskręcie al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) jak również po stronie wschodniej al. Armii Krajowej (relacji południe – północ pas lewy oraz lewoskręt), jednakże ich wykonanie będzie zależne od postępu prac po stronie zachodniej.

Z kolei na pozostałej części skrzyżowania wciąż obowiązuje uprzednio wprowadzony III etap Tymczasowej Organizacji Ruchu, który potrwa do końca sierpnia br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto chce zamontować przy przystankach tzw. przysiadki dla osób starszych

RZESZÓW. O potrzebie montażu tzw. przysiadek apelował w jednej z interpelacji Witold Walawender.

Rzeszów

Policjanci z Rzeszowa pomogli w zlikwidowaniu kanału przewozowego tzw. „kropelek gwałtu”

RZESZÓW, POLSKA. Podejrzani mogli przemycić 335 ton narkotyku, wartego ponad 21 mln euro.

Rzeszów

Z Wisłoka wyłowiono ciało mężczyzny. Dzień wcześniej rodzina zgłosiła jego zaginięcie

RZESZÓW. Funkcjonariusze ustalili, że to 44-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Rzeszów

Budowa kładki rowerowej na moście Narutowicza. Czeka nas powtórka z rozrywki?

RZESZÓW. Znamy oferty wykonawców zainteresowanych budową kładki rowerowej na moście Narutowicza.

Rzeszów

Kierowca jadąc przez Boguchwałę zasłabł za kierownicą

BOGUCHWAŁA. Do zdarzenia doszło dzisiaj, kilka minut przed godziną 06.00.

Rzeszów

Ruszył przetarg na odbiór śmieci w 2020 i 2021 roku

RZESZÓW. Oferty wykonawców poznamy najwcześniej po 27 sierpnia br.

Rzeszów

Areszt za usiłowanie zabójstwa ojca. Do zdarzenia doszło podczas awantury

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w sobotę po południu.

Reklama