Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Warsztaty świąteczne dla dzieci. W planach m.in. nauka tworzenia ozdabianych pierniczków

Dodano: 12.12.2019 r.

fot. CH Plaza Rzeszów
fot. CH Plaza Rzeszów
RZESZÓW. Warsztaty z tworzenia ekologicznych ozdób świątecznych, ozdabiania pierniczków, zajęcia kulinarne oraz wokalne i konkurs piosenek świątecznych dla dzieci. Tak zapowiada się pogram kolejnej imprezy z cyklu „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów.

Niedzielna impreza w CH Plaza Rzeszów organizowana jest w ramach trwającego od ponad dwóch lat projektu „Dzieciakowo”. Zabawy dla dzieci organizowane są cyklicznie w każdą niedzielę handlową. Za każdym razem jest to inny ciekawy program m.in. spotkania z teatrem, muzyką i plastyką.

Na każde zajęcia zapraszani są aktorzy i muzycy, którzy poprowadzą warsztaty artystyczne dla najmłodszych. Atrakcje organizowane podczas „Dzieciakowa” w CH Plaza Rzeszów mają pokazać najmłodszym, że nauka nie musi być nudna.

Tym razem podczas świątecznego „Dzieciakowa” na najmłodszych czekać będą zajęcia warsztatowe przygotowane przez Fundację „Smakuj Życie” oraz szkołę muzyczną Casio. Od godziny 15:00 dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach recyklingowych, podczas których naucza się tworzenie ekologicznych ozdób świątecznych.
Reklama
Kolejnym punktem będą warsztaty ozdabiania pierniczków i warsztaty kulinarne pokazujące jak stworzyć wyjątkowe świąteczne kule mocy. Zapisy na warsztaty prowadzone są TUTAJ. Wystarczy w komentarzu podać imię dziecka i zajęcia, w których będzie uczestniczyć.

Dodatkowo, jak zawsze podczas „Dzieciakowa” w CH Plaza Rzeszów, dzieci będą mogły nauczyć się nowych świątecznych piosenek. Szkoła Casio zorganizuje warsztaty wokalne pt. „zapach choinki”. Część muzyczną imprezy zakończy konkurs wokalny na najlepiej wykonaną piosenek o tematyce zimowej i świątecznej.

Świąteczne „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 grudnia 2019 r. Warsztaty potrwają od godziny 15:00 do 18:00. Organizatorem imprezy jest CH Plaza Rzeszów. Partnerem wydarzenia jest Fundacja „Smakuj Życie”.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policyjny pościg za kierowcą. Potrącił matkę z dzieckiem i uciekł

RZESZÓW. 28-letni kierowca opla potrącił na przejściu dla pieszych matkę z dzieckiem i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i był objęty zakazem prowadzenia pojazdów.  

Rzeszów

Część ul. Mickiewicza tylko dla pieszych i rowerzystów

RZESZÓW. Na kilkudziesięciometrowym odcinku ul. Mickiewicza wprowadzono zakaz ruchu samochodów.

Rzeszów

Na os. Miłocin powstanie tężnia solankowa. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Będzie to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Inwestycja postanie w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W piątek utrudnienia w ruchu w rejonie mostu Karpackiego

RZESZÓW. Kolejne utrudnienia w związku z budową kładek rowerowych w Rzeszowie. Tym razem wyłączony zostanie pas ruchu w rejonie mostu Karpackiego.

Rzeszów

Konrad Fijołek przedstawił wizję "Nowego Centrum Rzeszowa"

RZESZÓW. "Chciałbym zapowiedzieć całkiem nowe podejście do centrum Rzeszowa" - mówił Konrad Fijołek podczas środowej konferencji prasowej.

Rzeszów

Na lotnisku w Jasionce stanie urządzenie do wykrywania koronawirusa

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka jako pierwsze lotnisko regionalne przetestuje innowacyjną technologię wykrywania zakażeń wirusem SARS-CoV-2.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W czwartek utrudnienia w ruchu na moście Narutowicza

RZESZÓW. W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej na moście Narutowicza, w czwartek (13 maja) wystąpią tam utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Nowy kierunek studiów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Od nowego roku akademickiego na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej zostaną uruchomione studia inżynierskie na kierunku elektromobilność.

Reklama