Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Warsztaty świąteczne dla dzieci. W planach m.in. nauka tworzenia ozdabianych pierniczków

Dodano: 12.12.2019 r.

fot. CH Plaza Rzeszów
fot. CH Plaza Rzeszów
RZESZÓW. Warsztaty z tworzenia ekologicznych ozdób świątecznych, ozdabiania pierniczków, zajęcia kulinarne oraz wokalne i konkurs piosenek świątecznych dla dzieci. Tak zapowiada się pogram kolejnej imprezy z cyklu „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów.

Niedzielna impreza w CH Plaza Rzeszów organizowana jest w ramach trwającego od ponad dwóch lat projektu „Dzieciakowo”. Zabawy dla dzieci organizowane są cyklicznie w każdą niedzielę handlową. Za każdym razem jest to inny ciekawy program m.in. spotkania z teatrem, muzyką i plastyką.

Na każde zajęcia zapraszani są aktorzy i muzycy, którzy poprowadzą warsztaty artystyczne dla najmłodszych. Atrakcje organizowane podczas „Dzieciakowa” w CH Plaza Rzeszów mają pokazać najmłodszym, że nauka nie musi być nudna.

Tym razem podczas świątecznego „Dzieciakowa” na najmłodszych czekać będą zajęcia warsztatowe przygotowane przez Fundację „Smakuj Życie” oraz szkołę muzyczną Casio. Od godziny 15:00 dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach recyklingowych, podczas których naucza się tworzenie ekologicznych ozdób świątecznych.
Reklama
Kolejnym punktem będą warsztaty ozdabiania pierniczków i warsztaty kulinarne pokazujące jak stworzyć wyjątkowe świąteczne kule mocy. Zapisy na warsztaty prowadzone są TUTAJ. Wystarczy w komentarzu podać imię dziecka i zajęcia, w których będzie uczestniczyć.

Dodatkowo, jak zawsze podczas „Dzieciakowa” w CH Plaza Rzeszów, dzieci będą mogły nauczyć się nowych świątecznych piosenek. Szkoła Casio zorganizuje warsztaty wokalne pt. „zapach choinki”. Część muzyczną imprezy zakończy konkurs wokalny na najlepiej wykonaną piosenek o tematyce zimowej i świątecznej.

Świąteczne „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 grudnia 2019 r. Warsztaty potrwają od godziny 15:00 do 18:00. Organizatorem imprezy jest CH Plaza Rzeszów. Partnerem wydarzenia jest Fundacja „Smakuj Życie”.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zbiórka dla zwierzaków ze schroniska Kundelek

RZESZÓW. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 3 organizuje zbiórkę dla bezdomnych zwierzaków z rzeszowskiego Schroniska „Kundelek” z okazji Dnia Praw Zwierząt.

Rzeszów

LOT wznawia wakacyjne połączenia z Jasionki

RZESZÓW/JASIONKA. W te wakacje samolotami LOT-u polecimy do Gdańska, Szczecina i chorwackiego Zadaru. Połączenia będą obsługiwane maszynami Bombardier Q400, mogącymi zabrać na pokład 78 pasażerów.

Rzeszów

Powstała rzeszowska mapa murali i graffiti

RZESZÓW. W „Rzeszowskiej mapie murali i graffiti” znajdziecie 35 prac w różnych lokalizacjach na terenie miasta. Każda zawiera obszerny opis z audiodeskrypcją i fotografie.

Rzeszów

Przy Żwirowni powstanie osiedle z plażą, promenadą i mini portem. Ruszyła sprzedaż mieszkań

RZESZÓW. Plaża, molo, strefa spacerowa, wybieg dla psów i mini port – to tylko niektóre z atrakcji, z jakich będą mogli korzystać mieszkańcy osiedla „Panorama Kwiatkowskiego”. 112 mieszkań jest już w sprzedaży.

Rzeszów

Urząd Miasta Rzeszowa przedłuża ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców

RZESZÓW. Ze względu na sytuację epidemiczną ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa i jednostkach organizacyjnych miasta zostają przedłużone do 30 kwietnia 2021 r.

Rzeszów

W czwartek radiowa debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. W czwartek, 22 kwietnia radio RMF FM organizuje debatę z udziałem kandydatów na prezydenta miasta Rzeszowa. Debata rozpocznie się o godz. 12:00.

Rzeszów

Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. 22 kwietnia 2021 r. na dedykowanej platformie Grip odbędzie się Dzień Otwarty organizowany w ramach akcji kierowany do licealistek z całej Polski

Rzeszów

Areszt dla 20-latka z Rzeszowa za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Policjanci znaleźli przy 20-letnim mieszkańcu Rzeszowa blisko 200 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Reklama