Rzeszów - Piątek, 23.05.2025
Reklama

Warsztaty z obsługi tabletów dla osób po 50-tce

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje bezpłatne warsztaty informatyczne z wykorzystaniem tabletów dla osób po 50. roku życia. Szkolenia odbędą się 28 i 29 maja 2019 r. w godz. 16:00 – 19:15 w pracowni szkoleniowej WiMBP w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 58a.

Warsztaty są skierowane do osób po 50 roku życia, mieszkających na terenie województwa podkarpackiego oraz początkujących w obsłudze tabletu z systemem Android.

Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym poprzez omówienie podstawowych funkcji, aplikacji oraz możliwości, jakie daje ten system: korzystania z map i danych lokalizacyjnych, multimediów, przeglądarek internetowych, poczty elektronicznej, a także robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Szkolenia prowadzą i udzielają informacji w sprawie warsztatów - pracownicy Działu Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Szczegóły na stronie: http://www.wimbp.rzeszow.pl/aktualnosci/art,3725,tablety-dla-aktywnych-warsztaty-dla-osob-w-wieku-50-rozpoczynajacych-przygode-z-tabletem-zaproszenie.html

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W dniach 16 i 17 sierpnia zamknięte odcinki ul. Matysowskiej

RZESZÓW. Zaplanowany pierwotnie na 11 i 12 sierpnia ostatni etap prac przy rozbudowie ulicy Matysowskiej, został przesunięty na 16 i 17sierpnia.

Rzeszów

Święto Wojska Polskiego i piknik wojskowy w Rzeszowie

RZESZÓW. Oprócz pokazu sprzętu wojskowego i poczęstunku żołnierską grochówką na uczestników pikniku czekać będzie wiele atrakcji.

Rzeszów

W sobotę motoryzacyjne święto na Podpromiu i zbiórka charytatywna

RZESZÓW. 13 sierpnia na parkingu Podpromie odbędzie się piknik motoryzacyjny Super Car Weekend połączony ze zbiórką charytatywną

Rzeszów

Utrudnienia w związku z przebudową zatok autobusowych

RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych dwóch tygodniach, na trzech rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

Rzeszów

Przy SP nr 10 powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Dominikańskiej 4, zyskają nowy plac zabaw. Obiekt powstanie na terenie o powierzchni około 5,5 ara. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na...

Rzeszów

Kolejne pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie pojawiły się kolejne pojemniki na elektrośmieci. Łącznie w mieście mamy już 45 miejsc, gdzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Rzeszów

Wymiana sieci wodociągowej na osiedlu Piastów na finiszu

RZESZÓW. Rzeszowski MPWiK jeszcze w tym tygodniu zakończy wymianę najstarszego i najbardziej awaryjnego fragmentu sieci na osiedlu Piastów.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na al. Armii Krajowej

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w środę około godz. 16:30.

Reklama