Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

We wrześniu pierwsze Targi Seniora w Rzeszowie. Trwają zgłoszenia firm

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. W dniach 24-25 września 2021 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędą pierwsze Targi Seniora. Będzie to jedna z głównych atrakcji Senioraliów Rzeszowskich – imprezy organizowanej przez Rzeszowski Dom Kultury, skierowanej do najstarszych mieszkańców naszego miasta. Do 30 czerwca przyjmowane są zgłoszenia chętnych do uczestnictwa w targach.

Targi Seniora to doskonała okazja do zareklamowania swojej firmy, prezentacji wytwarzanych produktów lub świadczonych usług wśród Seniorów i nawiązania nowych relacji biznesowych. Organizatorzy zapraszają do współpracy firmy oraz instytucje działające w różnorodnych branżach, bowiem nadrzędnym celem Targów jest ich kompleksowość, aby każdy Senior mógł znaleźć coś dla siebie.

Na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl można zapoznać się ze szczegółową ofertą uwzględniającą koszt wynajmu stoiska, a także z regulaminem Targów Seniora zawierającym kartę zgłoszenia, którą należy wypełnić w przypadku chęci uczestnictwa w wydarzeniu. Więcej informacji uzyskać można pisząc na adres targiseniora@rdk.rzeszow.pl lub telefonicznie pod numerem 515 409 232 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czasowe utrudnienia na rzeszowskim łączniku autostrady A4

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią w dniach 6 i 8 maja br. Powodem jest planowane układanie warstwy ścieralnej.

Rzeszów

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaprojektują przestrzeń wspólną Millenium Hall

RZESZÓW.  Zwycięskie projekty mają stanowić materiał pomocniczy dla dalszych rozważań projektowanych.

Rzeszów

Pierwszy gazowy Solaris dotarł do Rzeszowa

RZESZÓW. Pierwszy z dwóch nowych autobusów przegubowych marki Solaris dotarł już do Rzeszowa. Drugi przyjedzie w najbliższych dniach. Oba pojazdy wyjadą na ulice w maju. 

Rzeszów

5 maja ulicami Rzeszowa przejdzie marsz godności osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Pomysłodawcą pochodu jest Niepubliczna Szkoła Kraina Uśmiechu w Rzeszowie, która zorganizuje go wspólnie z psycholog Joanną Szczerbaty.

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie czasowe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższą sobotę (29.04) Rzeszowska Masa Krytyczna symbolicznie zainauguruje nowy sezon rowerowy. Trasa przejazdu przebiegać będzie głównymi ulicami miasta, w związku z tym w godz. 12:00 – 14:00 mogą wystąpić czasowe...

Rzeszów

Nowa droga połączy dwa duże rzeszowskie osiedla

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wybór firmy, która wybuduje drogą łączącą ulicę Wołyńską na osiedlu Kotuli z ulicą Potokową na osiedlu Staroniwa.

Reklama