Rzeszów - Czwartek, 14.05.2026
Reklama

Wiosenne nowości w Plazie: nowi najemcy i strefa relaksu dla klientów

Dodano: 25.03.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Centrum Handlowe Plaza Rzeszów poszerza swoją ofertę handlową i usługową. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyła marka Ochnik oraz biuro podróży Feniks Tour. Kolejną nowością jest stworzona z myślą o klientach strefa relaksu.

Nowi najemcy

Jednym dwóch nowych najemców, którzy otworzą swoje salony w CH Plaza jest polska marka Ochnik, oferująca galanterię i odzież skórzaną. W ofercie posiada także kolekcję tekstylną obejmująca nie tylko okrycia wierzchnie, ale także szeroki wachlarz odzieży lekkiej, a także akcesoria podróżnicze i duży wybór walizek. Salon zostanie otwarty jeszcze wiosną 2025 roku na I piętrze Centrum i zajmie powierzchnię ponad 400 mkw.

Kolejnym nowy najemca które powiększyło portfolio Centrum jest biuro podróży Feniks Tour, które zdecydowało się na 3-letnią współpracę. Dzięki temu zwiększyła się oferta turystyczna centrum, umożliwiając klientom skorzystanie z licznych propozycji wakacyjnych i wyjazdów zagranicznych.

Reklama

Strefa Relaksu

W ostatnich tygodniach w Centrum zaaranżowana została nowa przestrzeń w postaci Strefy Relaksu. - W trosce o komfort i dobre samopoczucie Klientów, Plaza Rzeszów stworzyła nową, dedykowaną Klientom Strefę Relaksu. To przestrzeń, która ma na celu zapewnienie odwiedzającym chwili wytchnienia w trakcie zakupów oraz umożliwienie im spotkania się z bliskimi w nowoczesnym otoczeniu – mówi Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023. Mieszkańcy zgłosili 150 projektów

RZESZÓW. 130 pomysłów zostało formalnie zaakceptowanych. Głosowanie rozpocznie się 5 września.

Rzeszów

Harley on Tour w Rzeszowie. Bezpłatne jazdy motocyklami Harley-Davidson i wiele atrakcji

RZESZÓW. Już po raz czwarty salon GOC Harley-Davidson Rzeszów organizuje „Harley on Tour”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 30 i 31 lipca 2022 r. przy ul. Ludwika Chmury 4.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy Szpitala Uniwersyteckiego

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski wszedł w posiadanie 35 hektarów terenu w gminie Świlcza. W przyszłości ma tam powstać Szpital Uniwersytecki. Szacuje się, że inwestycja pochłonie 2 miliardy złotych.

Rzeszów

Miasto szuka wykonawcy projektu ronda na osiedlu Słocina

RZESZÓW. Ruszył przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej budowy ronda na skrzyżowaniu ulic: Witolda, Paderewskiego i Powstańców Śląskich wraz uzyskaniem zezwolenia na realizację inwestycji (ZRID). Miasto zamierza przeznaczyć na ten cel 170 tys....

Rzeszów

W środę święto policji na Placu Farnym. Będą atrakcje dla mieszkańców

RZESZÓW. Uroczystościom towarzyszyć będzie piknik policyjny z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Rzeszów

Od środy zamknięty przejazd kolejowy na ul. Langiewicza. Zmiany w komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku z przebudową przejazdów kolejowych w ciągu ulic Langiewicza oraz Hanasiewicza, nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Warszawskiej. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Ul. Warszawska zyska dodatkową jezdnię, co ułatwi dojazd do autostrady A4, a także lotniska w Jasionce. Umowa na wykonanie prac jest już podpisana. Kontrakt zrealizuje firma Strabag.

Rzeszów

Ruszyła modernizacja budynku dworca PKP

RZESZÓW. Na dworcu Rzeszów Główny trwają już pierwsze prace budowlane. Budynkowi przywrócony zostanie modernistyczny charakter. Roboty mają zakończyć się pod koniec 2023 roku.

Reklama