Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Wiosenne nowości w Plazie: nowi najemcy i strefa relaksu dla klientów

Dodano: 25.03.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Centrum Handlowe Plaza Rzeszów poszerza swoją ofertę handlową i usługową. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyła marka Ochnik oraz biuro podróży Feniks Tour. Kolejną nowością jest stworzona z myślą o klientach strefa relaksu.

Nowi najemcy

Jednym dwóch nowych najemców, którzy otworzą swoje salony w CH Plaza jest polska marka Ochnik, oferująca galanterię i odzież skórzaną. W ofercie posiada także kolekcję tekstylną obejmująca nie tylko okrycia wierzchnie, ale także szeroki wachlarz odzieży lekkiej, a także akcesoria podróżnicze i duży wybór walizek. Salon zostanie otwarty jeszcze wiosną 2025 roku na I piętrze Centrum i zajmie powierzchnię ponad 400 mkw.

Kolejnym nowy najemca które powiększyło portfolio Centrum jest biuro podróży Feniks Tour, które zdecydowało się na 3-letnią współpracę. Dzięki temu zwiększyła się oferta turystyczna centrum, umożliwiając klientom skorzystanie z licznych propozycji wakacyjnych i wyjazdów zagranicznych.

Reklama

Strefa Relaksu

W ostatnich tygodniach w Centrum zaaranżowana została nowa przestrzeń w postaci Strefy Relaksu. - W trosce o komfort i dobre samopoczucie Klientów, Plaza Rzeszów stworzyła nową, dedykowaną Klientom Strefę Relaksu. To przestrzeń, która ma na celu zapewnienie odwiedzającym chwili wytchnienia w trakcie zakupów oraz umożliwienie im spotkania się z bliskimi w nowoczesnym otoczeniu – mówi Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wniosek o pozwolenie na budowę obwodnicy południowej Rzeszowa złożony

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy obwodnicy południowej Rzeszowa. Wniosek o pozwolenie na budowę złożony.

Rzeszów

Wiosenna zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 23 do 30 kwietnia 2021 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje nowy park

​RZESZÓW. Strefa relaksu, warzywnik, ogród tematyczny, street workout – to część atrakcji, jakie docelowo znajdą się w nowym parku przy ul. Bł. Karoliny. Docelowo park będzie miał wielkość ok. 2 hektarów. Szacowany...

Rzeszów

Wolne miejsca na szczepienia przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

RZESZÓW. Od czwartku 8 kwietnia do soboty 10 kwietnia, punkt szczepień CM Medyk mieszczący się w centrum handlowym Full - Market przy al. Rejtana 53 dysponuje wolnymi miejscami na szczepienia przeciwko Covid-19.

Rzeszów

Na Zalesiu powstanie kameralna galeria handlowa [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku w Rzeszowie otwarta zostanie nowa galeria handlowa. Obiekt o powierzchni 1400 m2 powstanie na osiedlu Zalesie. Inwestycję realizuje firma Szklane Tarasy.

Rzeszów

Kolejne "gazowce" Autosan dotarły do Rzeszowa

RZESZÓW. Już wkrótce na ulice Rzeszowa wyjadą kolejne autobusy na gaz od firmy Autosan.

Rzeszów

Na Placu Farnym i przy ul. Chmaja powstaną ogrody kieszonkowe [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Na przełomie czerwca i lipca w Rzeszowie powstaną dwa nowe tzw. ogrody kieszonkowe. Zarząd Zieleni Miejskiej ma już gotowe projekty.

Rzeszów

50-latek śmiertelnie przygnieciony przez ciągnik

RZESZÓW. W Ulanicy w gminie Dynów, 50-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - został przegnieciony przez ciągnik. Zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Reklama