Rzeszów - Środa, 19.11.2025
Reklama

Wizyta w G2A, trening z Martą Niewczas i kolacja z posłem wśród rzeszowskich aukcji WOŚP

Dodano: 09.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Trwają aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.  

Aukcje z okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwają w najlepsze. W ramach akcji, na portalu allegro, możemy znaleźć wiele ciekawych ofert stricte z Rzeszowa, wśród nich są kolacje w restauracjach, oferty z gadżetami (m.in. kubki, koszulki i kalendarze), ale także kilka ciekawych propozycji.

Jedną z takich propozycji jest kolacja z Pawłem Poncyljuszem, posłem z okręgu rzeszowskiego i wiceprzewodniczącym Klubu Koalicji Obywatelskiej. Zwycięzca aukcji będzie miał przyjemność odbyć spotkanie z posłem w jednej z restauracji na terenie Rzeszowa.

„Co roku razem z całą rodziną włączamy się w tę niezwykle ważną i potrzebną akcję.  Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w licytacji mojej aukcji, której zwycięzca będzie mógł spotkać się ze mną podczas miłej kolacji i porozmawiać na różne tematy, nie tylko te związane z polityką. Cel jak zwykle jest bardzo szlachetny - podczas tegorocznej edycji WOŚP gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej” – powiedział Poseł Paweł Poncyljusz.
Reklama
Aktualnie najdroższą „przyjemnością”, jaką znajdziemy wśród aukcji jest przejażdżka do biura G2A wraz z youtuberem @DisStream. Zwycięzca będzie mógł przejechać się mustangiem youtubera. Poza tym w skład licytowanej aukcji wchodzi nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu, kolacja, zestaw pamiątek, przejazd taksówkami po mieście oraz bilet na pociąg z dowolnego miejsca w Polsce.

Do wylicytowania mamy również trening personalny z sześciokrotną mistrzynią świata w karate tradycyjnym, Martą Niewczas. Cena wywoławcza: 100 zl.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie jak co roku odbędzie się na rzeszowskim Rynku. W tym roku Orkiestra gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.  


 
Rafał Bolanowski (rafal.bolanowski@resinet.pl)

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Robert Makłowicz i DDTVN dziś w Rzeszowie

RZESZÓW. W czwartek, 17 lutego 2022 r. do Rzeszowa przyjedzie ekipa programu Dzień Dobry TVN oraz Robert Makłowicz, który opowie o festiwalu „Karpaty na widelcu”.

Rzeszów

W rejonie Kopca Konfederatów Barskich powstanie ogromny park

RZESZÓW. Miasto planuje utworzenie potężnego parku w rejonie Kopca Konfederatów Barskich. Trwają również prace nad poszerzeniem terenów zielonych w Rzeszowie o kolejne działki w rejonie Wisłoka.

Rzeszów

Otwarcie łącznika ulic Kopisto i Wierzbowej w przyszłym tygodniu? Trwa malowanie linii

RZESZÓW. Rozpoczął się ostatni etap budowy drogi, która połączy ulice Kopisto i Wierzbową. Drogowcy malują linie. 

Rzeszów

Będzie remont budynku III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszył przetarg, który ma wyłonić wykonawcę projektu modernizacji zabytkowego budynku III Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Szopena w Rzeszowie.

Rzeszów

Podkarpackie Targi Ślubne już w ten weekend

RZESZÓW. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Targi odbędą się w niedzielę w hali Podpromie.

Rzeszów

Dodatkowe patrole policji na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. 150 tysięcy złotych przekaże Rzeszów na organizację w mieście dodatkowych patroli policji. Dzisiaj w ratuszu podpisano w tym celu porozumienie.

Rzeszów

Zmiany na trzech liniach komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zapowiedział zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 20, 22 i 53.

Rzeszów

Fontanna multimedialna do remontu

RZESZÓW. Po dwuletniej przerwie, w tym sezonie powrócą pokazy specjalne rzeszowskiej fontanny multimedialnej. Wcześniej jednak obiekt musi zostać wyremontowany.

Reklama