Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Wjechała samochodem do rowu, ranna trafiła do szpitala

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano, 39-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego kierująca citroenem wjechała do rowu i wpadła do potoku. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Samochodem podróżował jeszcze 10-letni pasażer. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, chłopiec nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 7:30 w Hermanowej. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 39-letnia kobieta kierująca citroenem, jadąc w kierunku Tyczyna, na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, przejechała przez bariery energochłonne, wjechała do przydrożnego rowu i wpadła do potoku. Samochód przewrócił się na bok

W wyniku zdarzenia 39-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego została ranna i trafiła do szpitala. Jej pasażer, 10-letni chłopiec nie odniósł obrażeń. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego porannego zdarzenia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jedna osoba ranna w wypadku na ul. Nowosądeckiej

RZESZÓW. Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu volkswagena ze skodą octavią, do którego doszło na ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Autobus wodorowy na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. W Rzeszowie trwają testy autobusu wodorowego marki Autosan. Jeśli przebiegną pomyślnie, miasto planuje zakupić 20 pojazdów z takim napędem.

Rzeszów

Dotacje na zadania kulturalne w Rzeszowie w 2023 roku. Prezydent czeka na oferty

RZESZÓW. Ruszył konkurs na realizację zadań kulturalnych w 2023 roku w Rzeszowie. Na ten cel miasto zarezerwowało pół miliona złotych. 

Rzeszów

Odmulanie rzeszowskiego zalewu zakończone

RZESZÓW. Zakończył się proces wydobywania osadów z rzeszowskiego zalewu. Trwają jeszcze prace porządkowe, w tym min. demontaż maszyn.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy trzech linii MPK

​RZESZÓW. Od 1 stycznia nastąpią ograniczenia w kursowaniu trzech linii rzeszowskiej komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Nowoczesny aparat do USG w Szpitalu Miejskim

RZESZÓW. Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie dysponuje nowym aparatem do USG. To światowej klasy urządzenie pozwalające na bardzo dokładną diagnostykę chorób u leczących się tutaj pacjentek.  

Rzeszów

Trzy rzeszowskie szkoły jeszcze bardziej przyjazne osobom z niepełnosprawnością

RZESZÓW. Nowe miejsca postojowe, budowa pochylni i przebudowa tych istniejących, montaż balustrad i inne rozwiązania poprawiające dostępność dla osób niepełnosprawnych zostaną wykonane w trzech rzeszowskich szkołach w ramach projektu „Dostępna szkoła”.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie świątecznym?

​RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W pierwszy i w drugi dzień świąt autobusy pojadą wg świątecznego rozkładu jazdy.

Reklama