Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

Wjechała samochodem do rowu, ranna trafiła do szpitala

Dodano: 20.02.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano, 39-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego kierująca citroenem wjechała do rowu i wpadła do potoku. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Samochodem podróżował jeszcze 10-letni pasażer. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, chłopiec nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 7:30 w Hermanowej. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 39-letnia kobieta kierująca citroenem, jadąc w kierunku Tyczyna, na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, przejechała przez bariery energochłonne, wjechała do przydrożnego rowu i wpadła do potoku. Samochód przewrócił się na bok

W wyniku zdarzenia 39-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego została ranna i trafiła do szpitala. Jej pasażer, 10-letni chłopiec nie odniósł obrażeń. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego porannego zdarzenia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W rzeszowskim ratuszu wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

RZESZÓW. Była to pierwsza taka uroczystość od początku pandemii.

Rzeszów

Nowe rośliny i drzewa w Rzeszowie za ponad 300 tys. zł

RZESZÓW. Miasto podpisało umowę na rewitalizację pasów zieleni rozdzielających drogi w Rzeszowie oraz miejskich terenów zielonych. Koszt inwestycji to ponad 300 tys. zł. Prace potrwają do połowy lipca.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pierwszy naturalistyczny plac zabaw

​RZESZÓW. Miasto zrealizuje kolejne pomysły mieszkańców, zgłoszone w ramach projektu  „Rzeszów to MY” realizowanego przez Urban Lab. Jednym z nich jest pierwszy w Rzeszowie naturalistyczny plac zabaw.

Rzeszów

Debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa w Radiu ZET

Na tydzień przed wyborami, kandydaci na prezydenta Rzeszowa zmierzą się w debacie, która odbędzie się w specjalnym wydaniu programu "7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET".

Rzeszów

Kolejne wakacyjne połączenia lotnicze z Jasionki

RZESZÓW/JASIONKA. Nowe połączenie do chorwackiego Splitu oraz przywrócenie popularnych lotów do Burgas to najnowsze propozycje podrzeszowskiego lotniska na tegoroczne wakacje. 

Rzeszów

Wiózł 10-letniego syna mając 4 promile

RZESZÓW. Policjanci z Dynowa zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego, który przewoził w aucie 10-letniego syna będąc pod wpływem alkoholu.

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie jazdy dwóch linii MPK

RZESZÓW. Od 1 czerwca 2021 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 5 i 53.

Rzeszów

Piknik rodzinny na Miasteczku Ruchu Drogowego

RZESZÓW. Wydarzenie organizowane przez ZTM połączone będzie z inauguracją nowego sezonu Miejskiej Wypożyczalni Rowerów i Skuterów. 

Reklama