Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Wjechała samochodem do rowu, ranna trafiła do szpitala

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano, 39-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego kierująca citroenem wjechała do rowu i wpadła do potoku. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Samochodem podróżował jeszcze 10-letni pasażer. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, chłopiec nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 7:30 w Hermanowej. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 39-letnia kobieta kierująca citroenem, jadąc w kierunku Tyczyna, na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, przejechała przez bariery energochłonne, wjechała do przydrożnego rowu i wpadła do potoku. Samochód przewrócił się na bok

W wyniku zdarzenia 39-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego została ranna i trafiła do szpitala. Jej pasażer, 10-letni chłopiec nie odniósł obrażeń. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego porannego zdarzenia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na ul. Rejtana pojawi się zegar z 10-metrową tarczą. Radni jednogłośnie zaakceptowali pomysł

RZESZÓW. Projekt uchwały został przyjęty przez radnych jednogłośnie.

Rzeszów

Dwa projekty rzeszowskiego samorządu w finale konkursu Polskiej Agencji Prasowej

RZESZÓW. W konkursie udział wzięło 181 jednostek samorzadu terytorialnego.

Rzeszów

Policja prosi o pomoc ws. tożsamości rowerzysty, który zginął w wypadku

RZESZÓW. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat.

Rzeszów

ZTM nie wprowadzi zmian na linii 0A i 0B, ale nowe tabliczki na przystankach pozostaną

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wstrzymuje się z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy dla linii 0A i 0B.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody. Ogłoszenie dotyczy mieszkań przy 11 ulicach

RZESZÓW. Przerwa w dostanie potrwa od godz. 8 do godz. 15.00.

Rzeszów

Ceny za wywóz odpadów wzrosną od 1 marca. Mieszkańcy muszą złożyć nową deklarację

RZESZÓW. Mieszkańcy są zobowiązani do złożenia nowej deklaracji.

Rzeszów

Linie 0A i 0B z cięciami kursów

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji: „To całkowite zaprzepaszczenie tego wszystkiego co udało się pozytywnie zmienić w rzeszowskiej komunikacji miejskiej w ostatnich latach”.

Reklama