Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

Dodano:

fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem. W razie konieczności uczelnia „rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych”.

„W związku z informacjami na temat rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa zwraca się do studentów i pracowników o zastosowanie się do wytycznych polskich służb sanitarnych. Uczelnia zaleca także powstrzymanie się od wyjazdów zagranicznych. Apeluje jednocześnie o ostrożność i nieuleganie panice.” – czytamy w komunikacie uczelni.

WSPiA apeluje o stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora sanitarnego oraz postepowanie zgodne z obowiązującymi zaleceniami, na wypadek zauważenia u siebie niepokojących objawów lub pobytu w ostatnim czasie za granicą w krajach podwyższonego ryzyka. Jednocześnie uczelnia zapewnia, że w momencie realnego zagrożenia na terenie naszego województwa, w trosce o bezpieczeństwo studentów, jak i pracowników, rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych, podczas których w kampusie WSPiA pojawia się blisko 1500 studentów.
Reklama
Na terenie uczelni rozwieszono również plakaty informacyjne na temat zachowania środków ostrożności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wybory rektorów na rzeszowskich uczelniach. 12 kandydatów na Politechnice i tylko jeden na Uniwersytecie

RZESZÓW. kto zostanie rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Rzeszowskiej?

Rzeszów

Zderzenie trzech aut na al. Powstańców Warszawy. Jedna osoba trafiła do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17 na al. Powstańców Warszawy, na wysokości kina Helios i stacji paliw Valdi.

Rzeszów

Dwie nowe podstrefy i wyższe opłaty za parkowanie w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższej sesji Rady Miasta radni zadecydują o wprowadzeniu dwóch nowych stref płatnego parkowania oraz o powiększeniu obowiązujących opłat za postój w danej strefie.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej stworzyli pierwszy w Polsce motoszybowiec zasilany wodorem

RZESZÓW. Zakończyły się prace realizowane w ramach projektu motoszybowca AOS H2. 

Rzeszów

Rozbój w Rzeszowie. Dwójka mężczyzn pobiło i okradło 27-latka

RZESZÓW. Na ul. Wierzynka w Rzeszowie zaatakowali oni 27-latka, przewrócili go, pobili i ukradli jego telefon komórkowy.

Rzeszów

Mistrzowie Polski ogrywają siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali na wyjeździe z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3.

Rzeszów

Od 1 marca zawieszone kursy dwóch linii autobusowych

RZESZÓW. Chodzi o linie nr 14 i nr 60.

Rzeszów

Ponad 100 wystawców ze swoją ofertą podczas Targów Pracy i Edukacyjnych

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25 – 26 lutego w G2A Arena w Jasionce 

Reklama