Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Wypadek 14-latków na hulajnodze elektrycznej. Jeden z nich trafił do szpitala

Dodano:

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Dwaj 14-latkowie jechali hulajnoga elektryczną. Na progu zwalniającym jednoślad przewrócił się, a obaj nastolatkowie na jezdnię. Kierujący doznał niegroźnych obrażeń, natomiast jego „pasażer” trafił do szpitala

Do wypadku doszło w sobotę, około godz. 20:00 w Kielanówce. Z informacji policji wynika, że 14-latek przewoził hulajnogą elektryczną swojego kolegę.  Podczas przejazdu przez próg zwalniający,  kierujący stracił panowanie nad jednośladem i obaj nastolatkowie upadli na jezdnię. Chłopiec, który kierował hulajnogą doznał niegroźnych obrażeń, natomiast jego rówieśnik, z urazem ręki trafił do szpitala.

Rzeszowscy policjanci przypominają, że niedozwolone jest przewożenie innej osoby na hulajnodze elektrycznej.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od nowego roku akademickiego Politechnika uruchamia siedem kierunków w j. angielskim

RZESZÓW. Od roku akademickiego 2019/2020 studia w języku angielskim będą prowadzone na wszystkich wydziałach Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych TITUM

RZESZÓW. 23 lutego 2019 roku w hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi obędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM.

Rzeszów

Alarm bombowy w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Ewakuowano ok. 500 osób

RZESZÓW. Policja rozpoczyna sprawdzanie ok. 300 pomieszczeń.

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże, w jednej ze szkół średnich, w tworzeniu klas z branży lotniczej

RZESZÓW. Umowę podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Adam Krzysztoń, starosta powiatu łańcuckiego.

Rzeszów

UR o petycji w sprawie eksperymentów na zwierzętach: „ma niewiele wspólnego z rzeczywistością”

RZESZÓW. Zwierzęta, na których przeprowadzane będą eksperymenty nie mogą odczuwać stresu.

Reklama