Rzeszów - Wtorek, 04.11.2025
Reklama

Wypadek na A4. Zablokowany pas ruchu w kierunku Krakowa

Dodano: 07.02.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Na odcinku autostrady A4 pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Młp. doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Krakowa. Jedna osoba została zabrana na badania.

Wypadek miał miejsce o godz. 09.00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarówką zderzył się z samochodem dostawczym. Do zdarzenia doszło pomiędzy miejscowością Mrowla i Świlcza.

„Kierujący fiatem ducato najechał na tył samochodu ciężarowego marki man, którego kierowca zatrzymał się przy zjeździe Rzeszów Zachód. W wyniku zdarzenia do szpitala pojechał kierujący fiatem” – wyjaśnia podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci. Zewnętrzny pas ruchu, w kierunku Krakowa jest zablokowany: „Utrudniania na tym odcinku potrwają nawet do godz. 12.00”.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe rodzaje biletów dopiero od marca

RZESZÓW. Radni na styczniowej sesji zaakceptowali pomysł wprowadzenia nowych biletów.

Rzeszów

Wybrano wykonawcę drogi rowerowej i placu postojowego w Parku Zdrowia na os. Kmity

RZESZÓW. Do przetargu zgłosiło się siedem firm, wybrano ofertę za 446 tys. zł.

Rzeszów

Poszukiwaną 18-latkę z Rzeszowa odnaleziono w Warszawie

RZESZÓW. 18-latka ostatni raz kontaktowała się z matką 15 stycznia poprzez sms-a wysłanego z Zakopanego.

Rzeszów

Autobusy elektryczne wyjechały na ulice Rzeszowa. Będą również dodatkowe stacje ładowania [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dzisiaj na ulice miasta wyjechały autobusy elektryczne, które obsłużą linie 0A i 0B.

Rzeszów

Kolejne uprawnienia doktorskie dla Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Uprawnienia do nadawania stopnia doktora dotyczą kierunku nauk rolniczych w dyscyplinie technologia żywności i żywienia.

Rzeszów

11 lutego rozpoczynają się ferie szkolne. Odwołane zostają kursy autobusów oznaczone literą „s”

RZESZÓW. Utrudnienia dotyczą linii 0A, 0B, 12, 18, 19, 21(cała linia), 34 oraz 46.

Reklama