Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

Wypadek na DK19 w Lutoryżu. Dwie osoby ranne

Dodano: 09.01.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
LUTORYŻ. Na drodze krajowej nr 19 w Lutoryżu w powiecie rzeszowskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Przez kilka godzin, w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.
 
Do wypadku doszło w sobotę, 7 stycznia około godz. 5:35. Z informacji rzeszowskich policjantów wynika, że 20-letni kierowca seata Leona, jadąc w stronę Rzeszowa, uderzył w tył jadącego przed nim dostawczego Iveco, którego kierowca skręcał akurat w lewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że Iveco przewróciło się na bok.
 
W wypadku ranni zostali pasażerowie obydwu pojazdów – 39-latek z seata i 48-latek z Iveco. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.
 
Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.
 
Przez kilka godzin, ruch na drodze krajowej nr 19 odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 10:00.
 
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje miejski system monitoringu jakości powietrza

RZESZÓW. Od wczoraj jakość powietrza w Rzeszowie monitorowana będzie przez 38 czujników. Do końca roku będzie ich 60.

Rzeszów

Ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Nad wyjaśnieniem okoliczności utonięcia mężczyzny pracują policjanci z Głogowa Małopolskiego.

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie. Jesienią budynek będzie zadaszony

RZESZÓW. Prace przy budowie hali sportowej przy szkole na ul. Towarnickiego idą zgodnie z planem. Jesienią budynek będzie już zadaszony. 

Rzeszów

Rozpoczął się Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na placu Farnym i na ul. Jagiellońskiej otwarto strefy relaksu

RZESZÓW. Tydzień Mobilności zakończy Dzień bez Samochodu, który odbędzie się 22 września.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Trzebosi. 20-letni kierowca trafił do szpitala

RZESZÓW. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjasniają policjanci z komisariatu w Sokołowie Młp.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży. Trwają zapisy na 11. edycję "Koduj z Gigantami"

RZESZÓW. Akcja edukacyjna trwa od 3 do 25 września i odbywa się stacjonarnie w prawie 100 miastach w całej Polsce oraz online.

Rzeszów

Motocyklista najechał na krawężnik i się przewrócił, trafił do szpitala

RZESZÓW. 28-latek kierujący motocyklem, podczas wyprzedzania, najechał na krawężnik i się przewrócił. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Nightskating. W sobotę ulicami Rzeszowa przejadą rolkarze

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Od nafty do leda”, a posiadacze najbardziej kreatywnych przebrań nawiązujących do motywu światła otrzymają atrakcyjne nagrody.

Reklama