Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Wypadek na DK19 w Lutoryżu. Dwie osoby ranne

Dodano: 09.01.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
LUTORYŻ. Na drodze krajowej nr 19 w Lutoryżu w powiecie rzeszowskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Przez kilka godzin, w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.
 
Do wypadku doszło w sobotę, 7 stycznia około godz. 5:35. Z informacji rzeszowskich policjantów wynika, że 20-letni kierowca seata Leona, jadąc w stronę Rzeszowa, uderzył w tył jadącego przed nim dostawczego Iveco, którego kierowca skręcał akurat w lewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że Iveco przewróciło się na bok.
 
W wypadku ranni zostali pasażerowie obydwu pojazdów – 39-latek z seata i 48-latek z Iveco. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.
 
Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.
 
Przez kilka godzin, ruch na drodze krajowej nr 19 odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 10:00.
 
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowskie uczelnie wprowadzają działania profilaktyczne w związku z koronawirusem

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska podejmują działania profilaktyczne, w celu zminimalizowania skutków ewentualnego pojawienia się koronawirusa.

Rzeszów

Rzeszowska grupa SPEED w akcji. Przejęto ponad 5000 paczek papierosów

46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany za posiadanie nielegalnych wyrobów tytoniowych o wartości blisko 100 tys. zł.

Rzeszów

Zakończono modernizację dawnej galerii Rotunda [ZDJĘCIA]

Odnowiony obiekt, który obecnie nosi nazwę Starej Szwalni, został już przekazany nowemu najemcy.

Rzeszów

Pędził ponad 118 km/h na Wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. Mandatem i utratą prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda obywatela Kazachstanu. 

Rzeszów

Na ul. Rejtana pojawi się zegar z 10-metrową tarczą. Radni jednogłośnie zaakceptowali pomysł

RZESZÓW. Projekt uchwały został przyjęty przez radnych jednogłośnie.

Rzeszów

Dwa projekty rzeszowskiego samorządu w finale konkursu Polskiej Agencji Prasowej

RZESZÓW. W konkursie udział wzięło 181 jednostek samorzadu terytorialnego.

Rzeszów

Policja prosi o pomoc ws. tożsamości rowerzysty, który zginął w wypadku

RZESZÓW. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat.

Reklama