Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Wypadek na DK19 w Lutoryżu. Dwie osoby ranne

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
LUTORYŻ. Na drodze krajowej nr 19 w Lutoryżu w powiecie rzeszowskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Przez kilka godzin, w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.
 
Do wypadku doszło w sobotę, 7 stycznia około godz. 5:35. Z informacji rzeszowskich policjantów wynika, że 20-letni kierowca seata Leona, jadąc w stronę Rzeszowa, uderzył w tył jadącego przed nim dostawczego Iveco, którego kierowca skręcał akurat w lewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że Iveco przewróciło się na bok.
 
W wypadku ranni zostali pasażerowie obydwu pojazdów – 39-latek z seata i 48-latek z Iveco. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.
 
Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.
 
Przez kilka godzin, ruch na drodze krajowej nr 19 odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 10:00.
 
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę bezpłatne badania dla kobiet w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Panie będą mogły m.in. skonsultować się z lekarzem dermatologiem i dietetykiem, wykonać badania EKG, mammografię oraz cytologię. Akcja jest częścią kampanii profilaktycznej „Zdrowa rodzina na jesień”.

Rzeszów

Projekt uchwały PiS ws. korków w mieście wykreślony. Tadeusz Ferenc: „W każdym dużym mieście są korki”

RZESZÓW. Choć radny Marcin Fijołek próbował ratować projekt uchwały, punkt został wykreślony z porządku obrad sesji Rady Miasta.

Rzeszów

Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 ruszy początkiem przyszłego roku

RZESZÓW. Prace wycenione na 8 mln zł mają ruszyć na początku przyszłego roku.

Rzeszów

Nowa twarz w Radzie Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa dostał mandat do Sejmu.

Rzeszów

Połączenie ul. Wierzbowej z ul. Kopisto będzie realizowane w przyszłym roku

RZESZÓW. Aktualnie MZD zajmuje się projektem całej inwestycji.

Rzeszów

Kojarzysz starszego pana grające na akordeonie na ulicach Rzeszowa? Jest petycja o upamiętnienie jego postaci

RZESZÓW. Ponad 5 tyś osób poparło petycje w sprawie upamiętnienia postaci pana Józefa.

Rzeszów

BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników sezonowych do fabryki w Rogoźnicy

RZESZÓW. BSH w Rogoźnicy potrzebuje kilkudziesięciu nowych pracowników.

Rzeszów

Trenerzy z Google Polska gościli w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad sto osób uczestniczyło w warsztatach projektowania design thinking w Podkarpackim Centrum Innowacji przy ul. Lenartowicza.

Reklama