Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Wypadek na drodze krajowej w Krasnem. Jeden z kierowców trafił do szpitala

Dodano: 05.03.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Cztery samochody brały udział w porannym wypadku w Krasnem. Jeden z uczestników zdarzenia - 23-letni kierowca bmw - trafił do szpitala.

Policja o zdarzeniu została poinformowana tuż przed godz. 7.00. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94, na początku Krasnego, w pobliżu Auchan.

Ze  wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący passatem wyjeżdżał na dk 94 od strony Malawy i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi, który chcąc uniknąć kolizji odbił na przeciwny pas, gdzie zderzył się z innym pojazdem marki audi.

Jedynym poszkodowanym w całym zdarzeniu został 23-letni kierowca bmw, który poruszał się za audi i chcąc uniknąć kolizji odbił w stronę krawężnika i uderzył w znak. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci, straż pożarna oraz pomoc medyczna. Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały do godz. 10.00.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Z zaparkowanej ciężarówki "zlali" 100 litrów paliwa. Zarzuty m.in. dla 17-latka

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże paliwa.

Rzeszów

Obowiązkowe szczepienie jednym z kryteriów rekrutacji do żłobków i przedszkoli w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zgodnie z opublikowanym raportem GUS-u – w 2018 r. w miejskich placówkach ochrony zdrowia karty uodpornienia posiadało 98,3% dzieci w trzecim roku życia.

Rzeszów

Nowa metoda podpisywania dokumentów w ZUS-ie

RZESZÓW, PODKARPACIE. ZUS udostępnił na Platformie Usług Elektronicznych nową metodę podpisywania dokumentów jakim jest podpis osobisty.

Rzeszów

Bójka pseudokibiców przy Millenium Hall

RZESZÓW. Policji nie udało się nikogo zatrzymać.

Rzeszów

Zarząd województwa odpowiada władzom miasta ws. parkingu przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. Sprawa najpewniej znajdzie swój finał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego trenera

RZESZÓW. Trener Zanini pracę w rzeszowskim klubie rozpocznie we wtorek.

Rzeszów

Rusza sprzedaż biletów semestralnych dla studentów

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna sprzedaż biletów semestralnych dla studentów.

Rzeszów

Asseco Resovia kolejny raz zawiodła. Trwa „marsz” w dół tabeli

RZESZÓW. Tym razem rzeszowianie ulegli w trzech szybkich setach Cerrad Enei Czarnym w Radomiu.

Reklama