Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Wypadek na rzeszowskiej zaporze. Zderzyły się dwa samochody

Dodano: 20.03.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Przed południem na Moście Karpackim w Rzeszowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. 84-letni kierowca peugeota zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. Mężyczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj (20.03) po godz. 11:30 na al. Powstańców Warszawy. Jak informuje policja, 84-letni mężczyzna kierujący samochodem marki peugeot, jadąc od strony al. Armii Krajowej, z niewyjaśnionego powodu zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem. Mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł podczas jazdy. Nieprzytomnego z pojazdu wyciągnął kierowca autobusu MPK, który rozpoczął jego reanimację i kontynuował ją do przyjazdu służb medycznych. 84-latek trafił do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. 

Fordem podróżowała 21-letnia kobieta wraz z pasażerką. Na szczęście nie doznały żadnych obrażeń.

Na miejscu pracują policjanci, którzy przeprowadzą oględziny i zabezpieczą ślady, w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Ruch kołowy jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują na objazdy.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Reklama