Rzeszów - Czwartek, 15.01.2026
Reklama

Wypadek na S19 w Trzebusce. 2 osoby ranne, utrudnienia w ruchu

Dodano: 07.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. W godzinach porannych na odcinku drogi ekspresowej S19 w Trzebusce doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Wprowadzono objazdy.

Jak wynika z informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło około godz. 8:00 na remontowanym odcinku S19 pomiędzy Jasionką a Sokołowem Małopolskim, na wysokości miejscowości Trzebuska.

Na miejscu pracują służby. Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca osobowego BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Audi. W wypadku ranni zostali obaj kierowcy, przetransportowano ich do szpitali w Rzeszowie i Leżajsku. Badanie alkomatem wykazało, że byli trzeźwi.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Wstępne informacje wskazują na to, że kierowca BMW najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Mundurowi kierują samochody na objazdy.

Utrudnienia na tym odcinku drogi mogą potrwać nawet kilka godzin.


Źródło: GDDKiA, KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski Rynek zmienia się w Świąteczne Miasteczko. Otwarcie tuż, tuż [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W sercu Rzeszowa trwa budowa Świątecznego Miasteczka. Uroczyste otwarcie połączone z włączeniem świątecznych iluminacji i choinki odbędzie się w najbliższy piątek, 5 grudnia.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Langiewicza w Rzeszowie. Auto wjechało w drzewo, kierowca był pijany

RZESZÓW. 20-letni kierowca mercedesa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Jeden z dwójki pasażerów poniósł śmierć na miejscu. 20-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Robot chirurgiczny za 5,5 mln zł. Fijołek: Historyczny moment w rozwoju rzeszowskiego szpitala

RZESZÓW. Kliniczny Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie wzbogacił się o wartego blisko 5,5 mln zł nowoczesnego robota chirurgicznego. Urządzenie będą wykorzystywali urolodzy, ginekolodzy i...

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę kładki nad rzeką Strug [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje kładkę pieszo-rowerową na osiedlu Drabinianka. Podpisano umowę z wykonawcą.

Rzeszów

Budowa Roku Podkarpacia 2024. Dwie rzeszowskie inwestycje oświatowe nagrodzone

RZESZÓW. Hale sportowe I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie zostały nagrodzone w konkursie Budowa Roku Podkarpacia 2024.

Rzeszów

Nie żyje wieloletnia dyrektor rzeszowskiego MOPS

RZESZÓW. 26 listopada 2025 r. zmarła Luciana Rozborska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie oraz wiceprezes zarządu Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa montaż świątecznych iluminacji. Kiedy zabłysną? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż świątecznego oświetlenia. Iluminacje zabłysną 5 grudnia i będą ozdabiać miasto do końca stycznia 2026 r.

Reklama