Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Wypadek na ul. Gromskiego w Rzeszowie. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 10.05.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Trzy samochody zderzyły się na ul. Gromskiego na osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Ranne zostały dwie osoby. Ich życiu, nie zagraża niebezpieczeństwo. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do wypadku doszło przed godz. 8:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-latka kierująca seatem, wyjeżdżając z drogi wewnętrznej ulicy Krogulskiego, chcąc jechać na wprost, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem. Na skutek zderzenia pojazdów citroen siłą odrzutu został przemieszczony na forda, którym kierował 28-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W wypadku ucierpiały dwie osoby: 30-letni kierowca citroena i jego 35-letni pasażer, Obaj trafili do szpitala.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 11.05.2024, godz. 16:21
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rodząca zgłosiła się do szpitala Pro Familia z mężem objętym kwarantanną

RZESZÓW. Dużą nieodpowiedzialnością wykazała się kobieta w ciąży, która przychodząc do szpitala specjalistycznego Pro Familia wraz z mężem, zataiła fakt, że ten jest objęty kwarantanną. Szpital zamierza zgłosić sprawę do prokuratury.

Rzeszów

Maseczki ochronne w Szpitalu Miejskim na wyczerpaniu. Apel do mieszkańców

RZESZÓW. „Szyjemy maseczki dla Szpitala Miejskiego” – to akcja zorganizowana przez szpital przy ul. Rycerskiej skierowana do mieszkańców miasta i województwa, którzy mogą pomóc w dostarczeniu deficytowych produktów.

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Ograniczenia w autobusach komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Kierowca może nie wpuścić Cię do autobusu, na drzwiach będą wisiały kartki odnośnie maksymalnej ilości pasażerów w danym autobusie, a w środku będzie można zajmować tylko wyznaczone miejsca - oto kilka...

Rzeszów

Kwarantanna u Dominikanów. 5 zakonników zakażonych koronawirusem. Apel do wiernych

RZESZÓW. Klasztor ojców Dominikanów w Rzeszowie wydał komunikat, w związku z wystąpieniem u pięciu zakonników zakażenia koronawirusem.

Rzeszów

Firma z Rzeszowa przekaże milion złotych na walkę z koronawirusem

RZESZÓW. Podczas konferencji inwestorskiej Adam Góral, prezes zarządu Asseco Poland, mówił o przeznaczeniu 1 mln zł na wsparcie sektora zdrowia w walce z epidemią.

Rzeszów

Dodatkowy kurs ZTM dla pracowników zakładowych

RZESZÓW. ZTM uruchamia dodatkowy kurs na jednej z linii. Wszystko na życzenie pasażerów.

Rzeszów

Dwie firmy powiększyły swoje tereny na obszarze "Dworzyska"

Kolejne inwestycje w Parku Naukowo-Technologicznym „Rzeszów-Dworzysko”. 

Rzeszów

Na WSIiZ zajęcia odbywają się online

RZESZÓW. Wykładowcy przeprowadzają je z sal uczelni bądź z własnych domów.

Reklama