Rzeszów - Środa, 31.12.2025
Reklama

Wypadek na ul. Krakowskiej i Dąbrowskiego. Jeden z uczestników jest w ciężkim stanie

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do pierwszego wypadku doszło na ul. Krakowskiej, gdzie kierujący audi jadąc w kierunku Świlczy prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w latarnię. Drugi wypadek miał miejsce na ul. Dąbrowskiego.

Około godz. 5.30 na ul. Krakowskiej 60-letni kierujący audi jadąc w kierunku Świlczy, po zjeździe z Wiaduktu Śląskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożną latarnię.

W wyniku zdarzenia ranni zostali: kierowca samochodu i dwóch pasażerów w wieku 39 i 33 lat.  Ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitali, stan kierowcy jest ciężki. Wszyscy to mieszkańcy powiatu przeworskiego.

Kolejny wypadek miał miejsce na ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Około godz. 8 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Do godz. 10 zablokowane były  dwa pasy jezdni w kierunku ul. Podkarpackiej. Aktualnie ruch odbywa się normalnie.
Reklama
„Kierująca citroenem, 26-letnia mieszkanka Rzeszowa, wyjeżdżając z ul. Bolesława Chrobrego w ul. Dąbrowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z kierującą skodą. Po zdarzeniu do szpitala został przewieziony roczny chłopiec. Nie ma jednak informacji, że tam były jakieś poważne obrażenia. Z uwagi na wiek dziecka zostało ono zabrane do kontroli” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.  

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Reklama