Rzeszów - Czwartek, 01.01.2026
Reklama

Wypadek na ul. Lwowskiej. 1 osoba ranna

Dodano: 11.09.2023 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności porannego wypadku na ul. Lwowskiej. Doszło tam do zderzenia motocyklisty z samochodem dostawczym. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 5.30. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 49-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierujący dostawczym citroenem, jadąc ulicą Lwowską z zamiarem skrętu w ul. Bałtycką, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. W wyniku zderzenia pojazdów, kierujący jednośladem marki Honda, 41-letni mieszkaniec Jarosławia z obrażeniami został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Do godz. 9.30 wjazd na ul. Bałtycką od strony ul. Lwowskiej był zablokowany.



 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM zmienia rozkład jazdy jednej linii i uruchamia dodatkowe połączenie

RZESZÓW. Nowe połączenie będzie kursować z Dworca Lokalnego do Krasnego.

Rzeszów

XV Podkarpackie Targi Ślubne już w najbliższy weekend

RZESZÓW. Styczniowe targi ślubne odbędą się od godz. 10 do godz. 18. Udział w imprezie jest płatny – koszt biletu to 20 zł.

Rzeszów

Odnaleziono ciało poszukiwanego mieszkańca Rzeszowa

RZESZÓW. W niedzielę w miejscowości Krasne, w rejonie starorzecza Wisłoka, odnaleziono ciało mężczyzny.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Lekkoatletyczne UR będzie oddane do użytku w 2021 roku

RZESZÓW. Trwają pracę przy budowie Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego

Rzeszów

Pijany kierowca zawisł samochodem na torowisku. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Mężczyzna zjechał z drogi i częściowo zawisł na torowisku.

Rzeszów

Sprawdź, jak wyglądała w 2019 roku średnia zdawalność egzaminu na prawo jazdy w Rzeszowie

RZESZÓW. Teorie średnio zdawało 60%, natomiast egzamin praktyczny z pozytywnym wynikiem kończyło 44,1 kursantów.

Rzeszów

Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów wraca do klubu

RZESZÓW. Kontrakt z 37-letnim siatkarzem został podpisany do końca obecnego sezonu.

Rzeszów

Zaginiony Ukrainiec, mieszkający w Rzeszowie, mógł zostać porwany. Prokuratura poszukuje nagrań

RZESZÓW. Ostatni przypadek, kiedy widziano 22-latka, miał miejsce 26 grudnia na stacji paliw w Krasnem.

Reklama