Wypadek na ul. Sikorskiego. Zderzyły się cztery samochody
Dodano: 01.08.2022 r.
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 33-letnia kobieta została ranna w zderzeniu czterech pojazdów, do którego doszło dziś rano na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Do zdarzenia doszło około godz. 7.40. Wg wstępnych ustaleń policji, 25-letni kierowca Jeepa, jadąc w kierunku Tyczyna, najechał na tył subaru. Za kierownicą subaru siedziała 34-letnia kobieta, która zamierzała skręcić w lewo na teren posesji. W wyniku uderzenia, jej samochód został przemieszczony na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem, którym kierowała 33-lenia kobieta. Po uderzeniu, volkswagen został zepchnięty na prawy pas ruchu w kierunku ul. Rejtana, gdzie zderzył się z oplem vectrą. Oplem kierował 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. W wypadku ucierpiała kobieta kierująca volkswagenem - została przewieziona do szpitala.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu okazało się, że 34-letnia kierująca pojazdem marki Subaru była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonowa w Rzeszowie, celem ustalenia jej miejsca pobytu.
W miejscu wypadku wystąpiły czasowe utrudnienia w ruchu. Zablokowane były lewe pasy ruchu w obu kierunkach.
RZESZÓW. Autorem systemu jest Paweł Gmiterk, student mechatroniki oraz dr. inż. Jacka S. Tutaka z Katedry Mechaniki Stosowanej i Robotyki na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.
RZESZÓW. Cztery pasy ruchu, obustronne chodniki, ścieżka rowerowa – tak ma wyglądać rozbudowana ulica Kwiatkowskiego. Ratusz przedstawił koncepcje jej poszerzenia. Koszt inwestycji to ok 30 mln zł.
Zespół badawczy z Politechniki Rzeszowskiej uzyskał nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii "innowacyjne technologie i badania przyszłości".
RZESZÓW. Strzyżowscy policjanci we współpracy z rzeszowskimi funkcjonariuszami pilotowali samochód z rodzącą kobietą, ze Strzyżowa do szpitala w Rzeszowie.
RZESZÓW. Spółka I-BS.pl, zajmująca się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania – zainwestuje na terenie PNT „Rzeszów-Dworzysko”. Wartość planowanej inwestycji to 1,8 mln zł.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz