Rzeszów - Poniedziałek, 08.09.2025
Reklama

Wypadek na ul. Warszawskiej. Są utrudnienia w ruchu

Dodano: 10.12.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Do wypadku na ul. Warszawskiej doszło dzisiaj w godzinach porannych. Kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami.

Według informacji, jakie zdołaliśmy uzyskać od Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do zdarzenia doszło przed godz. 09.00.

"Kierujący chryslerem, 33-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc ul. Warszawską w kierunku centrum prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwny pas i zderzył się z renault" - informuje podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 33-latek. Za kierownicą renault siedział 47-letnie mieszkaniec powiatu skrzyżowskiego. Do wypadku doszło na wysokości ul. Bażantowej.

Na miejscu pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum Rzeszowa. Utrudniania mogą potrwać do godz. 11.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbudowa Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozpoczął się kolejny etap rozbudowy Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

Rzeszów

WSIiZ zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Rzeszów

Rekordowy rok na lotniku w Jasionce, ponad 730 tys. pasażerów

RZESZÓW/JASIONKA. W drugiej połowie ubiegłego roku odnotowano najlepsze wyniki w historii lotniska.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie ferii zimowych?

RZESZÓW. W województwie podkarpackim ferie rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek, 16 stycznia i potrwają do 27 stycznia br. 

Rzeszów

Rusza druga transza dystrybucji węgla w Rzeszowie. Trzeba złożyć wniosek

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa przyjmuje wnioski do końca stycznia.

Rzeszów

Ciało 25-latka w rejonie zapory. Popełnił samobójstwo?

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje śledztwo w sprawie śmierci 25-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jego zwłoki znalazł przypadkowy przechodzień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Rzeszów

Jak segregować odpady w Rzeszowie? Mieszkańcom pomoże specjalny słownik

RZESZÓW. W Rzeszowie powstał „Słownik segregacji odpadów komunalnych”, który ma pomóc mieszkańcom w poprawnej segregacji śmieci.

Rzeszów

Wypadek w Boguchwale. Samochód potrącił matkę z dwójką dzieci

BOGUCHWAŁA. Dziś rano na oznakowanym przejściu dla pieszych w Boguchwale, kierujący toyotą potrącił matkę z dwójką dzieci. Piesi z obrażeniami trafili do szpitala. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Reklama