Rzeszów - Sobota, 14.06.2025
Reklama

Wypadek na ul. Warszawskiej. Są utrudnienia w ruchu

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Do wypadku na ul. Warszawskiej doszło dzisiaj w godzinach porannych. Kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami.

Według informacji, jakie zdołaliśmy uzyskać od Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do zdarzenia doszło przed godz. 09.00.

"Kierujący chryslerem, 33-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc ul. Warszawską w kierunku centrum prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwny pas i zderzył się z renault" - informuje podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 33-latek. Za kierownicą renault siedział 47-letnie mieszkaniec powiatu skrzyżowskiego. Do wypadku doszło na wysokości ul. Bażantowej.

Na miejscu pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum Rzeszowa. Utrudniania mogą potrwać do godz. 11.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podkarpackie Targi Ślubne już w ten weekend

RZESZÓW. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Targi odbędą się w niedzielę w hali Podpromie.

Rzeszów

Dodatkowe patrole policji na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. 150 tysięcy złotych przekaże Rzeszów na organizację w mieście dodatkowych patroli policji. Dzisiaj w ratuszu podpisano w tym celu porozumienie.

Rzeszów

Zmiany na trzech liniach komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie zapowiedział zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 20, 22 i 53.

Rzeszów

Fontanna multimedialna do remontu

RZESZÓW. Po dwuletniej przerwie, w tym sezonie powrócą pokazy specjalne rzeszowskiej fontanny multimedialnej. Wcześniej jednak obiekt musi zostać wyremontowany.

Rzeszów

Na osiedlu Piastów będzie nowy parking

RZESZÓW. Na przełomie lutego i marca zostanie podpisana umowa na budowę nowego parkingu przy ulicy Krzywoustego.

Rzeszów

Nowość w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Będą "przystanki na żądanie"

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. 230 przystanków autobusowych w Rzeszowie zyska status „na żądanie”. Miesiąc później do listy tego typu miejsc dojdzie kolejne 235 przystanków.

Rzeszów

Ferie zimowe w Rzeszowie pełne atrakcji. Zaplanowano blisko 300 wydarzeń

RZESZÓW. Rzeszowskie instytucje kultury przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży na zbliżające się ferie zimowe. Zaplanowano m.in. koncerty, spektakle, warsztaty i wystawy. Łącznie będzie to blisko 300 wydarzeń.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny pumptrack

RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę zespołu torów rowerowych, z przeszkodami i muldami. Obiekt powstanie na rzeszowskich Bulwarach.

Reklama