Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Wypadek na ul. Warszawskiej. Są utrudnienia w ruchu

Dodano: 10.12.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Do wypadku na ul. Warszawskiej doszło dzisiaj w godzinach porannych. Kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami.

Według informacji, jakie zdołaliśmy uzyskać od Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do zdarzenia doszło przed godz. 09.00.

"Kierujący chryslerem, 33-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc ul. Warszawską w kierunku centrum prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwny pas i zderzył się z renault" - informuje podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 33-latek. Za kierownicą renault siedział 47-letnie mieszkaniec powiatu skrzyżowskiego. Do wypadku doszło na wysokości ul. Bażantowej.

Na miejscu pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum Rzeszowa. Utrudniania mogą potrwać do godz. 11.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

12 mln zł dla Politechniki Rzeszowskiej. Projekt zakłada m.in. rozwój technologii dla potrzeb lotnictwa

RZESZÓW. Projekt będzie realizowany z programu „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.

Rzeszów

Rzeszów w czołówce rankingu przeprowadzonego w 21 największych miastach Polski

RZESZÓW. Miasto zostało również najwyżej ocenione pod względem jakości edukacji.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów po porażce z Indykpolem AZS Olsztyn znacznie oddala się od fazy play-off

RZESZÓW. W meczu 22. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii Rzeszów zmierzył się z Indykpolem AZS Olsztyn.

Rzeszów

Ratusz wstrzymał premierę spektaklu w Teatrze Maska. Powód: może obrażać uczucia katolików i żydów

RZESZÓW. „Dochodziły do nas sygnały, że spektakl jest za bardzo kontrowersyjny" - mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. 

Rzeszów

O krok od tragedii na ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Kobieta chciała popełnić samobójstwo. 

Rzeszów

Miasto cofa pozwolenie zintegrowane Res-Drobu. Firma nie dostała jeszcze oficjalnego pisma

RZESZÓW. Podstawą cofnięcia pozwolenia zintegrowanego było pismo Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska. 

Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej. Przywrócono ruch w kierunku Rzeszowa [AKTUALIZACJA]

RZESZÓW. Doszło do wypadku przy ul. Lwowskiej. Kierowcy podróżujący do Rzeszowa od strony Łańcuta stoją.

Reklama