Rzeszów - Czwartek, 07.05.2026
Reklama

Wypadek pod wiaduktem kolejowym na ul. Batorego. Poważnie ranny motocyklista

Dodano: 17.04.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 53-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w krawężnik. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Informacja o wypadku wpłynęła do dyżurnego miejskiego wczoraj przed godz. 18:00. Wynikało z niej, że na ul. Batorego doszło do wypadku motocyklisty. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili wstępnie przebieg zdarzenia.

„Kierujący motocyklem Honda, 53-letni mieszkaniec Rzeszowa jadąc ul. Batorego w kierunku centrum miasta, pod wiaduktem kolejowym, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w krawężnik” – przekazał rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Motocyklista doznał poważnych obrażeń, bezpośrednio zagrażających jego życiu. 53-latek został przetransportowany do szpitala karetka pogotowia.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia, ustalili naocznych świadków oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności wypadku.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Skrzyżowanie al. Witosa z ul. Solarza zostanie przebudowane

RZESZÓW. Wkrótce ruszy przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza. Przebudowane zostaną również wloty ul. Lewakowskiego i ul. Rataja w ul. Solarza.

Rzeszów

Zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy – od poniedziałku zmiany. Nowe godziny pracy infolinii

RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca 2022 r. filie Rzeszowskiego Domu Kultury, w których można było oddać dary dla uchodźców, przestają pełnić taką funkcję. Dary będzie mozna przynosić do Centrum Pomocy Ukrainie.

Rzeszów

Sean Penn w Rzeszowie. Podpisano porozumienie o współpracy

RZESZÓW. Prezes fundacji CORE Response, Sean Penn spotkał się dziś z Prezydentem Rzeszowa, Konradem Fijołkiem. Podczas spotkania podpisano porozumienie o współpracy Fundacji i Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie ok. 850 mieszkań w ramach SIM

RZESZÓW. W rejonie ul. Wołyńskiej w Rzeszowie, w ramach rządowego programu rozwoju mieszkalnictwa powstanie ok. 850 mieszkań. Obok powstaną tereny zielone i parki.

Rzeszów

Zderzenie dwóch autobusów na ul. Rejtana. 23 osoby poszkodowane

RZESZÓW. W rejonie wypadku występują poważne utrudnienia. 

Rzeszów

Wiosną rozpocznie się budowa ul. Parkowej na os. Miłocin

RZESZÓW. Ulica Parkowa na osiedlu Miłocin będzie przebudowana. Pierwszy etap prac obejmie odcinek o długości prawie 800 metrów. Wkrótce miasto ogłosi przetarg na wybór wykonawcy inwestycji.

Rzeszów

Zmiana godzin otwarcia punktu dla uchodźców z Ukrainy przy ul. Langiewicza 15

RZESZÓW. Od poniedziałku punkt Urzędu Miasta Rzeszowa, w którym uchodźcy z Ukrainy mogą załatwić formalności, w tym m.in. uzyskać nr PESEL będzie czynny krócej.

Rzeszów

W Rzeszowie zakończyła się akcja „Autobus Ciepła”. Wydało ponad 7,5 tys. posiłków

RZESZÓW. - Wszystkim zaangażowanym w to piękne przedsięwzięcie gorąco dziękuję za zaangażowanie i pomoc – mówi Krystyna Stachowska, zastępca prezydenta Rzeszowa.

Reklama