Rzeszów - Piątek, 24.04.2026
Reklama

Wypadek w Głogowie Małopolskim. 1 osoba w szpitalu

Dodano: 20.04.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

GŁOGÓW MŁP. 61-latek z ponad 1,6 promila alkoholu we krwi trafił do szpitala po porannym wypadku na skrzyżowaniu ulic Witosa i Piekarskiej w Głogowie Małopolskim.

Przed godziną 7:00 rano dyżurny miejski odebrał zgłoszenie o wypadku w Głogowie Małopolskim. Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Wincentego Witosa i ulicy Piekarskiej.

Kierujący rowerem, 61-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, wyjeżdżał z ulicy Piekarskiej w kierunku ulicy Witosa. Na skrzyżowaniu najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu Fordowi — i doprowadził do zderzenia.

Okazało się, że rowerzysta był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał ponad 1,6 promila. W wyniku zdarzenia odniósł obrażenia i karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze ruchu drogowego rzeszowskiej komendy miejskiej. Policjanci zabezpieczyli ślady, ustalili świadków wypadku oraz przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zderzenia. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Międzynarodowy sukces studentów Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Studenci Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej odnieśli kolejny światowy sukces. Tym razem przywieźli pięć srebrnych medali z zawodów w USA.

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie PRZESTRZEŃ Kwadratowa dla mieszkańców? Trwa głosowanie

Fundacja Rzeszowska mobilizuje Rzeszowian do głosowania na kwadratową PRZESTRZEŃ, która w wakacje mogłaby pojawić się w naszym mieście.

Rzeszów

Pokaz nowoczesnych technologii na Politechnice Rzeszowskiej. Będą m.in. warsztaty, symulatory i e-hulajnogi

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia od godz. 11:00 do godz. 17:00.

Rzeszów

Świąteczne kursy autobusów i dodatkowy przystanek dla linii nr 2 i 47

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie podał informacje o kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym.

Rzeszów

Ponad 2 tys. motocyklistów przywitało wiosnę w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad 2 tysiące motocyklistów zjechało do Rzeszowa na VIII Motocyklowe Topienie Marzanny.

Rzeszów

Warsztaty z obsługi tabletów dla osób po 50-tce

RZESZÓW. Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym...

Rzeszów

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

RZESZÓW. Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Reklama