Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Wypadek w Krasnem. Zderzyły się dwa peugeoty

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Po godz. 11:00 na DK 94 w Krasnem zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich był pijany. W miejscu zdarzenia zablokowana była droga w kierunku Łańcuta. Przed godz. 14 ruch został przywrócony.

Jak ustalili wstępnie pracujący na miejscu policjanci, kierujący peugeotem 306, mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Rzeszowa, podczas manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z innym peugeotem. W wyniku zderzenia peugeot partner dachował.

Okazało się, że 36-letni kierowca peugeota 306 jest pod wpływem alkoholu. Miał blisko 2 promile. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Przez blisko 3 godziny droga w kierunku Łańcuta w miejscu wypadku była zablokowana. Przed godz. 14:00 przywrócono ruch w obu kierunkach.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

21,3 mln zł na rozbudowę dróg trafiło do gmin z powiatu rzeszowskiego

RZESZÓW, PODKARPACIE. Na drogi gminne i powiatowe powędruje łącznie 310 mln zł. 

Rzeszów

Otwarto nową przechodnie Centrum Medycznego „Medyk”. W sobotę bezpłatne badania [FOTO]

RZESZÓW. Już od dwóch tygodniu funkcjonuje nowa placówka Centrum Medycznego „Medyk”. 

Rzeszów

Ratusz apeluje do kierowców: opuszczajcie jak najszybciej skrzyżowania

RZESZÓW.  Średnia prędkość przejazdu przez skrzyżowania w Polsce wynosi 25 km/h, w Rzeszowie to jedynie 17 km/h. Ratusz problem z korkami upatruje w kierowcach ociągających się przy opuszczaniu skrzyżowania.

Rzeszów

ZTM uruchamia dwie nowe linie komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od dnia 16 września br. ruszy linia nr 14 oraz linia nr 60.

Rzeszów

W Rzeszowie stworzono nowoczesną wersje piłkarzyków

RZESZÓW. W Rzeszowie stworzono pierwsze na świecie piłkarzyki wykorzystujące roboty do gry w piłkę nożną.

Rzeszów

Na drodze prowadzącej na Lisią Górę powstało blisko 100-metrowe graffiti [FOTO]

RZESZÓW. 100 metrowa ściana, 50 artystów i tylko jeden dzień na realizacje.

Rzeszów

W Rzeszowie powstała szkoła robotyki. Ich konstrukcje opierają się na klockach Lego

RZESZÓW. „Marzę o wężu, który jeździ i strzela” – zdradza mały inżynier i przyznaje, że programowania także próbuje.

Reklama