Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Wypadki na A4 w Bratkowicach i S-19 w Świlczy. 1 ofiara śmiertelna, 3 osoby ranne

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Do dwóch wypadków doszło wczoraj na drogach szybkiego ruchu w okolicach Rzeszowa. Na A4 w Bratkowicach zginął 48-letni kierowca citroena. Z kolei na S19 w Świlczy zderzyły się cztery samochody – ranne zostały trzy osoby.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 14:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 48-letni mieszkaniec pow. dębickiego, jadący citroenem prawym pasem A4 w kierunku Ropczyc, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w tył ciężarowej scanii naczepą. Niestety, pomimo pomocy medycznej, 48-latek zginął na miejscu. Kierowca tira był trzeźwy.

Kilkadziesiąt minut później miało miejsce kolejne, poważne zdarzenie drogowe. Tym razem na drodze ekspresowej S19 w Świlczy. Doszło tam do zderzenia czterech samochodów.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 43-letni kierowca ciężarowego volvo, na prawym pasie w kierunku Barwinka, najechał na tył jadącego przed nim renault. Następnie renault uderzył w opla, a ten jeszcze w skodę.

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby, 52-letni kierujący renaultem oraz 67-letni kierujący skodą i jego 65-letnia pasażerka.

Kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi.

Do późnych godzin wieczornych, drogi, na których doszło do wypadków, były całkowicie zablokowane.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Małopolskim. Autobus potrącił pieszego

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. W Głogowie Małopolskim autobus miejski potrącił 68-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy, zmarł.

Rzeszów

Punkt Kancelaryjny Urzędu Miasta Rzeszowa zmienia siedzibę

RZESZÓW. Od środy (26 października) wszelką korespondencje dostarczaną osobiście do Urzędu Miasta Rzeszowa będzie można składać w Punkcie Kancelaryjnym Urzędu Miasta Rzeszowa, zlokalizowanym w pokoju nr 1 w budynku przy ul. Rynek...

Rzeszów

Od poniedziałku wraca część zawieszonych kursów MPK

RZESZÓW. Z kolei na liniach 0A i 19 blisko 30 kursów nadal nie będzie realizowanych, aż do końca przyszłego tygodnia. 

Rzeszów

1000 nowych drzew w Rzeszowie

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału Deloitte zasadzili ul. Krogulskiego 1000 drzew. W ten sposób firma upamiętniła zatrudnienie tysięcznego pracownika.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne dla osób z niepełnosprawnością

RZESZÓW. Będzie to pierwsza tego typu placówka w naszym mieście.

Rzeszów

Znamy nominowanych do konkursu Podcast Roku 2022

RZESZÓW. Gala finałowa odbędzie się 20 listopada w hotelu Hilton w Rzeszowie.

Rzeszów

Pijany kierowca osobówki zderzył się z autobusem MPK

RZESZÓW. Wczoraj na skrzyżowaniu ulic Langiewicza i Witosa doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego i autobusu komunikacji miejskiej. Sprawca zdarzenia - kierowca osobówki - miał ponad 3,4 promile alkoholu.

Rzeszów

Ruszyła zbiórka pieniędzy na miejski fortepian

RZESZÓW. Trwa akcja pod hasłem „Fortepian Dla Rzeszowa”. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na zakup fortepianu zewnętrznego, który pozostałby na stałe na rzeszowskim Rynku.

Reklama