Rzeszów - Poniedziałek, 26.05.2025
Reklama

Wypadki na A4 w Bratkowicach i S-19 w Świlczy. 1 ofiara śmiertelna, 3 osoby ranne

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Do dwóch wypadków doszło wczoraj na drogach szybkiego ruchu w okolicach Rzeszowa. Na A4 w Bratkowicach zginął 48-letni kierowca citroena. Z kolei na S19 w Świlczy zderzyły się cztery samochody – ranne zostały trzy osoby.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 14:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 48-letni mieszkaniec pow. dębickiego, jadący citroenem prawym pasem A4 w kierunku Ropczyc, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w tył ciężarowej scanii naczepą. Niestety, pomimo pomocy medycznej, 48-latek zginął na miejscu. Kierowca tira był trzeźwy.

Kilkadziesiąt minut później miało miejsce kolejne, poważne zdarzenie drogowe. Tym razem na drodze ekspresowej S19 w Świlczy. Doszło tam do zderzenia czterech samochodów.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 43-letni kierowca ciężarowego volvo, na prawym pasie w kierunku Barwinka, najechał na tył jadącego przed nim renault. Następnie renault uderzył w opla, a ten jeszcze w skodę.

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby, 52-letni kierujący renaultem oraz 67-letni kierujący skodą i jego 65-letnia pasażerka.

Kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi.

Do późnych godzin wieczornych, drogi, na których doszło do wypadków, były całkowicie zablokowane.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od września autobusy MPK pojadą do Albigowej

RZESZÓW. Od początku przyszłego miesiąca autobusy komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do Albigowej w gminie Łańcut. Dzisiaj podpisano porozumienie w tej sprawie.

Rzeszów

Kamienica przy ul. Grunwaldzkiej odzyskała dawny blask [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się rewitalizacja elewacji kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Budynek odzyskał dawny – XIX wieczny wygląd.

Rzeszów

Pożar magazynów hurtowni tkanin w Strażowie k. Rzeszowa. W akcji ponad 120 strażaków

RZESZÓW. Do pożaru doszło we wtorek wieczorem. W momencie pojawienia się ognia, w hurtowni nie było pracowników.

Rzeszów

Tłumy na basenach ROSiR w Rzeszowie. Kąpielisko czynne do 4 września

RZESZÓW. Ponad 71 tysięcy osób skorzystało już w tym sezonie z kapieliska przy ul. Pułaskiego. Sezon kąpielowy potrwa do 4 września.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Trzcianie. Pod kołami pociągu zginęła 37-letnia kobieta

RZESZÓW. Wczoraj w miejscowości Trzciana w powiecie rzeszowskim pociąg potrącił 37-letnią kobietę. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Rzeszów

14. edycja kultowej konferencji InternetBeta

RZESZÓW. Trzydniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 września 2022 r. w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Rzeszów

Policjanci z rzeszowskiej drogówki mają nowe motocykle BMW

RZESZÓW. Funkcjonariusze od piątku patrolują na nich drogi Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Przejazd kolejowy na ul. Langiewicza zamknięty do 26 sierpnia

RZESZÓW. Do piątku potrwają prace prowadzone na przejeździe kolejowym na ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Reklama