Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

Wypadki na A4 w Bratkowicach i S-19 w Świlczy. 1 ofiara śmiertelna, 3 osoby ranne

Dodano: 14.05.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Do dwóch wypadków doszło wczoraj na drogach szybkiego ruchu w okolicach Rzeszowa. Na A4 w Bratkowicach zginął 48-letni kierowca citroena. Z kolei na S19 w Świlczy zderzyły się cztery samochody – ranne zostały trzy osoby.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 14:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 48-letni mieszkaniec pow. dębickiego, jadący citroenem prawym pasem A4 w kierunku Ropczyc, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w tył ciężarowej scanii naczepą. Niestety, pomimo pomocy medycznej, 48-latek zginął na miejscu. Kierowca tira był trzeźwy.

Kilkadziesiąt minut później miało miejsce kolejne, poważne zdarzenie drogowe. Tym razem na drodze ekspresowej S19 w Świlczy. Doszło tam do zderzenia czterech samochodów.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 43-letni kierowca ciężarowego volvo, na prawym pasie w kierunku Barwinka, najechał na tył jadącego przed nim renault. Następnie renault uderzył w opla, a ten jeszcze w skodę.

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby, 52-letni kierujący renaultem oraz 67-letni kierujący skodą i jego 65-letnia pasażerka.

Kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi.

Do późnych godzin wieczornych, drogi, na których doszło do wypadków, były całkowicie zablokowane.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył remont drogi przy rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Rozpoczął się długo wyczekiwany remont ul. Geodetów przy CH Plaza Rzeszów. Roboty potrwają do piątku 20 sierpnia 2021 r. W tym czasie ul. Geodetów wzdłuż budynku centrum handlowego, aż do ul....

Rzeszów

W niedzielę piknik z okazji Święta Wojska Polskiego

RZESZÓW. Na parkingu PUW staną m.in.: Kołowe Transportery Opancerzone „Rosomak”, Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego, nie zabraknie także pokazu broni przeciwpancernej oraz przeciwlotniczej.

Rzeszów

W Rzeszowie pojawią się pojemniki na elektrośmieci. Gdzie będą zlokalizowane?

RZESZÓW. Już wkrótce w mieście pojawi się ponad 30 charakterystycznych, czerwonych pojemników na elektrośmieci. 

Rzeszów

Teatr im. Wandy Siemaszkowej wyda banknot z podobizną swojej patronki

RZESZÓW. Od 21 sierpnia będzie można nabyć banknot 0 Euro z podobizną Wandy Siemaszkowej, patronki rzeszowskiego teatru przy ul. Sokoła. Nakład jest ograniczony. 

Rzeszów

Nowy ogród kieszonkowy w Rzeszowie jeszcze w tym roku

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zapowiedział utworzenie kolejnego ogrodu kieszonkowego w Rzeszowie. Powstanie w rejonie ulic Reymonta i Króla Augusta.

Rzeszów

Fernando Gaviria wygrał trzeci etap Tour de Pologne

RZESZÓW. Fernando Gaviria (UAE-Team Emirates) wygrał trzeci etap 78. Tour de Pologne, prowadzący z Sanoka do Rzeszowa. L

Rzeszów

W sobotę na Podpromiu zlot samochodowy w szczytnym celu

RZESZÓW. Podczas imprezy zbierane będą datki na pomoc dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Organizatorem akcji jest Rada Młodzieży Rzeszowa.

Rzeszów

Awantura na lotnisku w Jasionce. 40-latek palił papierosa blisko tankowanego samolotu

RZESZÓW/JASIONKA: Strażnicy Graniczni zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który palił papierosa na płycie lotniska, w pobliżu tankowanego samolotu, a następnie znieważył interweniujących wobec niego funkcjonariuszy. 40-latek był pod wpływem alkoholu.

Reklama