Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

Wypadki na A4 w Bratkowicach i S-19 w Świlczy. 1 ofiara śmiertelna, 3 osoby ranne

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Do dwóch wypadków doszło wczoraj na drogach szybkiego ruchu w okolicach Rzeszowa. Na A4 w Bratkowicach zginął 48-letni kierowca citroena. Z kolei na S19 w Świlczy zderzyły się cztery samochody – ranne zostały trzy osoby.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 14:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 48-letni mieszkaniec pow. dębickiego, jadący citroenem prawym pasem A4 w kierunku Ropczyc, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w tył ciężarowej scanii naczepą. Niestety, pomimo pomocy medycznej, 48-latek zginął na miejscu. Kierowca tira był trzeźwy.

Kilkadziesiąt minut później miało miejsce kolejne, poważne zdarzenie drogowe. Tym razem na drodze ekspresowej S19 w Świlczy. Doszło tam do zderzenia czterech samochodów.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 43-letni kierowca ciężarowego volvo, na prawym pasie w kierunku Barwinka, najechał na tył jadącego przed nim renault. Następnie renault uderzył w opla, a ten jeszcze w skodę.

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby, 52-letni kierujący renaultem oraz 67-letni kierujący skodą i jego 65-letnia pasażerka.

Kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi.

Do późnych godzin wieczornych, drogi, na których doszło do wypadków, były całkowicie zablokowane.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS po raz kolejny w tym tygodniu będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Koronawirus. Rząd wprowadza jeszcze bardziej restrykcyjne ograniczenia

Ograniczona liczba osób w sklepie, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, zamknięte parki, bulwary i plaże – to część nowych, rządowych ograniczeń, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Za złamanie zakazów grozi kara...

Rzeszów

We wtorek dwa dyżury eksperckie rzeszowskiego oddziału ZUS

RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału ZUS będą odpowiadać na pytania mieszkańców.

Rzeszów

Zmiany na jednej z linii MPK. Będą dodatkowe kursy

RZESZÓW. Zmiany dotyczą linii nr 16 i będą obowiązywały od 1 kwietnia. Jeden kurs zostanie przyspieszony i wprowadzone będą dwa nowe.

Rzeszów

Kilka przypadków naruszeń ograniczeń przez mieszkańców Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Policyjne patrole na ulicach, komunikaty z radiowozów, a w powietrzu policyjny dron. Tak było w weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Rzeszów

W Parku Papieskim stanie rzeźba

RZESZÓW. Ruszył przetarg na montaż pomnika Jana Pawła II w Parku Papieskim. Rzeźba ma być gotowa w dwa miesiące.

Rzeszów

Uważajmy na oszustów. Stosują m.in. metodę "na tarczę antykryzysową"

RZESZÓW, POLSKA. Ministerstwo finansów informuje o nowych sposobach oszustwa. Dotyczą one metody „na tarczę antykryzysową” oraz smsów dot. zadłużenia na mikrorachunku podatkowym.

Reklama