Rzeszów - Piątek, 04.07.2025
Reklama

Wystawa i aukcja kocich obrazów na rzecz podopiecznych Fundacji Felineus

Dodano:

Jeden z obrazów Anny Ślęzak / fot. Materiały prasowe
Jeden z obrazów Anny Ślęzak / fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Piękne dzieła sztuki, wegański poczęstunek i pomoc bezdomnym kociakom – już 26 listopada 2022 r. w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków" organizowane przez Fundację Felineus. Jego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji.

Na wystawie prezentowane będą kocie obrazy Eli Kloc i Anny Ślęzak. Główną atrakcją wieczoru będzie charytatywna licytacja najpiękniejszych z nich, podarowanych Fundacji Felineus. Aukcję poprowadzi Emilia Kudasik-Gil. Pozostałe prace będzie można nabyć za „cegiełkę”. Całość dochodu ze sprzedaży obrazów zostanie przekazana na cele statutowe Fundacji Felineus.

- Celem wydarzenia jest nie tylko wernisaż i wystawa, ale przede wszystkim wsparcie podopiecznych Fundacji Felineus - bezdomnych kotów - oraz propagowanie pomocy zwierzętom bezdomnym i zwalczanie bezdomności zwierząt – wyjaśnia Emilia Kudasik-Gil.
 
Wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków" odbędzie się w sobotę, 26 listopada o godzinie 17:00 w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego przy ul. Jana Matejki 10.

Na wszystkich gości czeka słodki, wegański poczęstunek, który przygotuje pracownia ciast i tortów VeganoManiak.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Samochód potrącił 35-latka na hulajnodze elektrycznej

RZESZÓW. 35-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący hulajnogą elektryczną, został potrącony na przejeździe dla rowerów, przez seata. Poszkodowany trafił do szpitala.

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na skwerze Millenium Hall znów zaparkują ciężarówki z jedzeniem. 

Rzeszów

Wniosek ZRID na przebudowę ronda Pobitno złożony

​RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku przebudowy ronda Pobitno. Na ręce wojewody trafił wniosek o zezwolenie na realizację tej inwestycji. Służby wojewody mają 90 dni na wydanie decyzji ZRID.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej, w rejonie mostu Narutowicza

RZESZÓW. Do piątku 21 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Policyjny pościg za kierowcą. Potrącił matkę z dzieckiem i uciekł

RZESZÓW. 28-letni kierowca opla potrącił na przejściu dla pieszych matkę z dzieckiem i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i był objęty zakazem prowadzenia pojazdów.  

Rzeszów

Część ul. Mickiewicza tylko dla pieszych i rowerzystów

RZESZÓW. Na kilkudziesięciometrowym odcinku ul. Mickiewicza wprowadzono zakaz ruchu samochodów.

Rzeszów

Na os. Miłocin powstanie tężnia solankowa. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Będzie to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Inwestycja postanie w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W piątek utrudnienia w ruchu w rejonie mostu Karpackiego

RZESZÓW. Kolejne utrudnienia w związku z budową kładek rowerowych w Rzeszowie. Tym razem wyłączony zostanie pas ruchu w rejonie mostu Karpackiego.

Reklama