Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Z Rzeszowa do Tunezji. Nowy kierunek czarterowy

Dodano: 31.01.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
Rusza kolejny wakacyjny kierunek z lotniska w Jasionce. Od 11 czerwca samolot linii Nouvelair będzie latał w każdy czwartek do Tunezji na lotnisko w Monastyrze. Łącznie podróżni planujący skorzystać latem 2020 r. z podrzeszowskiego lotniska mają do wyboru 10 wakacyjnych destynacji w 6 krajach.
 
Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka zorganizował wczoraj w Rzeszowie spotkanie promocyjne pod hasłem „Discover Tunisia” o charakterze warsztatów, współorganizowane przez Tunezyjski Urząd ds. Turystyki, konsolidatora lotów czarterowych GTS Poland oraz linię lotnicz Nouvelair. Podczas bezpośrednich rozmów stolikowych przedstawiciele całego łańcucha dystrybucji pakietów turystycznych mogli wymienić się doświadczeniami oraz zapoznać z aktualną ofertą wypoczynku w Tunezji. 


fot. Materiały prasowe

Cieszymy się bardzo, że polscy turyści będą mogli latać z Rzeszowa bezpośrednio do Tunezji kontynentalnej  już w tym sezonie letnim, liczymy jednocześnie, że siatka połączeń będzie stale rozwijana
i zahaczy również o wyspę Dżerbę - powiedział Ahmed Meddeb - Dyrektor Ministerstwa Turystyki Tunezji.
 
W maju 2019 roku wraz z touroperatorami: EXIM Tours, OASIS Tours, Prima Holiday, Sun & Fun Holidays podjęliśmy wyzwanie - wznowić połączenie czarterowe z Rzeszowa do Tunezji. Dzięki wsparciu lotniska w Rzeszowie oraz naszego partnera, linii lotniczej Nouvelair możemy dzisiaj świętować nasz wspólny sukces -powiedział  Fourat Haddad - prezes zarządu w GTS POLAND (konsolidator lotów czarterowych).
 
Od wielu lat współpracujemy z GTS Poland. Nieustannie rozwijamy siatkę naszych połączeń w Polsce i Europie. Podążając za strategią rozwoju połączeń lotniczych w tej części Polski - wróciliśmy do Rzeszowa - dodała Nadia Ennakhla, reprezentująca przewoźnika Novelair
 
Reklama
Połączenia czarterowe w ostatnich latach stają się wizytówką naszego lotniska- mówi Adam Hamryszczak – Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Robimy wszystko aby oferta była coraz bogatsza, ale również dopasowana do potrzeb naszych pasażerów. Dlatego aktywnie łączymy podmioty odpowiedzialne za sprzedaż z tymi którzy takie wycieczki oferują aby jak najlepiej przygotować ofertę  i dotrzeć z nią do największej liczby pasażerów. Chcemy aby Tunezja zagościła na stałe w siatce połączeń  czarterowych rzeszowskiego lotniska- dodaje A.Hamryszczak.  
 
W 2019 roku Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka obsłużył  ponad 64 tys. pasażerów na połączeniach czarterowych, czyli blisko 26 procent więcej niż w roku ubiegłym. Dzięki nowym kierunkom dynamika wzrostu w 2020 roku może sięgnąć nawet 40 procent. Łącznie podróżni planujący skorzystać latem 2020 r. z podrzeszowskiego lotniska mają do wyboru 10 wakacyjnych destynacji w 6 krajach. Wśród oferowanych  znajdują się Tirana w Albani, Burgas i Warna w Bułgarii, Zakynthos, Rodos, Kreta w Grecji, Fuertaventura będąca częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich, Monastir w Tunezji oraz Antalia i Bodrum w Turcji.

Wszystkie oferty są dostępne w systemach rezerwacyjnych, w promocyjnych cenach.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jesienna zbiórka odpadów niebezpiecznych i odzieży w Rzeszowie [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. 6 października rusza obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych oraz tekstyliów i odzieży w Rzeszowie. Samochody MPGK zaparkują w kilkunastu lokalizacjach na terenie całego miasta. Akcja potrwa do 10 października 2025 r.

Rzeszów

Uruchomiono pierwszy w Rzeszowie urzędomat. Dowód rejestracyjny odbierzesz o dowolnej porze

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia może się pochwalić pierwszym urzędomatem. Maszyna stanęła przy rzeszowskim Urzędzie Miasta przy ul. Okrzei. Umożliwia odbiór dowodów rejestracyjnych o dowolnej porze przez 24 godziny na dobę, 7 dni w...

Rzeszów

Od 1 października zmiany w rozkładach jazdy pięciu linii MPK

RZESZÓW. Zgodnie z informacją przekazaną przez Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 października 2025 roku zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr.: 18, 19, 24, 41, 26.

Rzeszów

Uroczyste otwarcie „Ogrodu kieszonkowego Klagenfurt” na osiedlu Staromieście

RZESZÓW. Władze miasta upamiętniły 50-lecie partnerstwa Rzeszowa i austriackiego miasta Klagenfurt, nadając jego nazwę terenowi rekreacyjnemu na Staromieściu.

Rzeszów

Zbliża się koniec przebudowy pasa startowego w porcie lotniczym Rzeszów - Jasionka [ZDJĘCIA/FILM]

RZESZÓW/JASIONKA. Lotnisko w Jasionce wkroczyło w ostatni etap remontu 700-metrowego pasa startowego. Inwestycja realizowana jest w ramach unijnego programu Connecting Europe Facility (CEF).

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie nowy park. Będzie miał ponad 1,7 hektara [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. W ratuszu podpisano list intencyjny dotyczący budowy nowego, ogólnodostępnego terenu zielonego o powierzchni 1,7 hektara. Wybuduje go znana rzeszowska firma Greinplast.

Rzeszów

Ryanair ogłosił zimowy rozkład lotów z Jasionki. 8 tras, w tym Alicante zimą i nowy kierunek

RZESZÓW/JASIONKA. Ryanair ogłosił swój zimowy rozkład lotów z podrzeszowskiego lotniska. W ofercie znalazło się 8 tras, w tym zimowe połączenie do Alicante oraz nowość – Edynburg. Zwiększy się również liczba lotów do...

Rzeszów

„Rail Action Week". Rzeszowscy policjanci kontrolowali bezpieczeństwo na kolei

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wzięli udział w akcji „Rail Action Week" mającej na celu zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców w okolicach torowisk.

Reklama