Rzeszów - Wtorek, 31.03.2026
Reklama

Z Rzeszowa polecimy do Gdańska i Zadaru [ROZKŁAD LOTÓW]

Dodano: 06.02.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Polskie Linie Lotnicze LOT w sezonie letnim zaoferują nowe, bezpośrednie połączenia z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Samoloty polskiego przewoźnika już w te wakacje polecą do Gdańska oraz Zadaru, popularnego chorwackiego kurortu.

LOT wykonuje aż 37 rejsów tygodniowo z Rzeszowa do Warszawy oraz sezonowe bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do Nowego Jorku [EWR]. Teraz przewoźnik rozszerza ofertę o dwa atrakcyjne połączenia wakacyjne – do Gdańska i Zadaru.

"Cieszę się, że coraz więcej podróżnych z Podkarpacia gości na naszych pokładach. Mając na uwadze twarde dane, a także owocną współpracę z władzami Podkarpacia i lotniska możemy zaproponować kolejne połączenia dla mieszkańców regionu. Jestem przekonany, że zyskają szerokie uznanie” – mówi Rafał Milczarski, Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rejsy między Rzeszowem a Gdańskiem zaplanowano w dniach od 25 kwietnia do 26 września. Przelot w jedną stronę potrwa zaledwie 1 godz. 20 min. i będzie najatrakcyjniejsz,ą ze względu na krótki czas podróży, ofertą przemieszczenia się z Podkarpacia nad polskie morze. Połączenia będą realizowane wg następującego rozkładu:
 
  • LO 3515 GDN-RZE, 12:05-13:25 -sobota ;
  • LO 3516 RZE-GDN, 13:55-15:20 - sobota (od 25 kwietnia do 23 maja);
  • LO 3516 RZE-GDN, 19:05-20:30 - sobota (od 30 maja do 19 września).   
 
Połączenia między stolicą Podkarpacia a Zadarem LOT będzie oferować od 30 maja do 19 września. Rejs potrwa dwie godziny i będzie realizowany wg rozkładu:
Reklama
 
  • LO 569 RZE-ZAD, 13:55-15:55 – sobota;
  • LO 570 ZAD-RZE, 16:35-18:35 – sobota. 
 
Nowe połączenia LOT-u będą wykonywane regionalnymi samolotami Bombardier Q400, mogącymi zabrać na pokład 78 pasażerów. Bilety są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dzień bez samochodu. We wtorek bezpłatna komunikacja miejska dla kierowców

RZESZÓW. „Zeroemisyjna mobilność dla każdego” to motyw przewodni tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który odbywa się od 16 do 22 września 2020 r.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na DK94 w Krasnem. Nie żyje 55-letni pieszy

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 94 w Krasnem. 55-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy.

Rzeszów

W niedzielę koncert Jednego Serca Jednego Ducha

RZESZÓW. W niedzielę, 20 września 2020 r. o godz. 18:00 w Parku Sybiraków na osiedlu Baranówka odbędzie się koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Artyści wspólnie z publicznością po raz kolejny zaśpiewają najpiękniejsze...

Rzeszów

Dzień Serca online i na rzeszowskim Rynku [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. W niedzielę, 27 września 2020 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się finał tegorocznej edycji Dnia Serca. Niedzielne wydarzenie poprzedzi cykl spotkań online ze specjalistami...

Rzeszów

Sprzedawał podrobioną odzież znanych marek na giełdzie samochodowej

RZESZÓW. 20-latek z Nowego Sącza odpowie za handel podrobionymi ciuchami światowych marek. Mężczyzna sprzedawał towar na giełdzie samochodowej w Rzeszowie.

Rzeszów

#JestemNaBecieNaCałymŚwiecie, czyli dwunasta edycja InternetBeta w wersji online

RZESZÓW. Choć rok 2020 zaskoczył wszystkich i pokrzyżował różne plany, w rozkładzie jazdy tegorocznych konferencji branżowych nie mogło zabraknąć Bety. 

Rzeszów

Kierował samochodem mając 4 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Świadkowie uniemożliwili jazdę 47-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który mając 4 promile alkoholu we krwi prowadził samochód. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Reklama