Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Za kilka dni rozpocznie się akcja „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Od 16 do 22 września 2019 r. trwać będzie akcja „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”.

Akcja ma na celu przypomnienie pasażerom, że mobilne bilety i bezgotówkowe rozwiązania płatnicze to nie tylko wygoda, ale i sposób na ochronę środowiska naturalnego.

W ramach akcji „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej” każdy, kto pomiędzy 16 a 22 września 2019 r. zarejestruje się w mPay, będzie mógł skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego: EKO2019. Wpisanie go w aplikacji pozwoli na otrzymanie zasilenia konta mPay o wartości 5 zł. Uzyskane w ten sposób środki będzie można przeznaczyć na zakup biletów komunikacji miejskiej.

Aplikacja na telefony komórkowe mPay jest jednym z oficjalnych kanałów sprzedaży biletów komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Firma ta aktywnie uczestnicząc w obchodach tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zarejestrowała akcję o nazwie „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na weekend jazdy testowe w salonie GOC Yamaha Rzeszów. Udostępnią aż 17 maszyn

RZESZÓW. Yamaha MT Tour Rzeszów 2019 odbędzie się w dniach 27-28 lipca 2019r. w godzinach 10:00-18:00.

Rzeszów

Medal dla prezydenta Rzeszowa i gala Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych

RZESZÓW. Z okazji zakończenia wydarzenia w G2A Arena odbyła się gala festiwalowa.

Rzeszów

Od 1 sierpnia zmiana cen biletów na komunikację miejską

RZESZÓW. „Konieczność zmiany cen biletów wynika ze wzrostu kosztów funkcjonowania komunikacji miejskiej" - tłumaczył Marek Ustrobiński.

Rzeszów

Zaatakowali kuriera, zabrali przesyłkę i zamknęli go w mieszkaniu. Sytuacja miała miejsce na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. Sprawców było dwóch. Jeden z nich został juz tymczasowo aresztowany.

Rzeszów

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie otrzymał nominację generalską

RZESZÓW. Nadinsp. Henryk Moskwa nominację generalską odebrał z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Rzeszów

Trójka mężczyzn przy ul. Krakowskiej pobiła trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby przewieziono do szpitala

RZESZÓW. W niedzielę po godzi 1.00, policjanci interweniowali przy ul. Krakowskiej, gdzie pod jednym z lokali doszło do pobicia.

Rzeszów

Pokojowa demonstracja „Rzeszów przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem” już 27 lipca

RZESZÓW. W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w Białymstoku, w Rzeszowie pod Urzędem Wojewódzkim odbędzie się pokojowa demonstracja.

Reklama