Zabytkowy Jelcz ponownie wyjedzie na ulice Rzeszowa
Dodano: 23.02.2024 r.
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Już wkrótce na ulicach Rzeszowa znów będzie można zabytkowego Jelcza z MPK Rzeszów. Kilka tygodniu temu przewoził on pasażerów w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem okazją do wyjazdu autobusu na ulice miasta będzie Dzień Kobiet.
Estrada Rzeszowska szykuje kilka atrakcji z okazji Dnia Kobiet. Jedną z nich będzie możliwość przejażdżki zabytkowym Jelczem PR110U #442, wyprodukowanym w 1982 roku. W dniu 8 marca autobus będzie kursował na trasie linii „0”, w godzinach 7:00 – 11:00 oraz 14:00 - 17:00. Trasę będzie rozpoczynał z Dworca Lokalnego.
- Przejazdy będą bezpłatne, a podróżni będą częstowani zdrowymi shake'ami przygotowanymi i serwowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie – informuje Estrada Rzeszowska. Panie będą mogły również liczyć na drobne upominki.
Na 8 marca Estrada zaplanowała jeszcze inne atrakcje. Wieczorem w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się bezpłatny koncert Bartka Grzanka z zespołem, promujący najnowszą płytę artysty pt. „Grzanek”. Początek o godz. 20:00.
Przedłużeniem świętowania Dnia Kobiet będzie Modowy Bazar, który odbędzie się w sobotę 9 marca w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury, w godzinach 11:00 - 16:00.
RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 2 mln zł była współfinansowana ze środków Funduszu Solidarności Unii Europejskiej (ponad 1,5 mln zł) oraz Powiatu Rzeszowskiego (ponad 455 tys. zł).
RZESZÓW. Rzeszów włączył się do akcji „Czyste, zielone miasta”, prowadzonej przez Stowarzyszenie Program Czysta Polska. We wtorek przy ul. Jarowej posadzonych zostało 200 drzew: dębów szypułkowych i sosen zwyczajnych.
GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. W Głogowie Małopolskim autobus miejski potrącił 68-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy, zmarł.
RZESZÓW. Od środy (26 października) wszelką korespondencje dostarczaną osobiście do Urzędu Miasta Rzeszowa będzie można składać w Punkcie Kancelaryjnym Urzędu Miasta Rzeszowa, zlokalizowanym w pokoju nr 1 w budynku przy ul. Rynek...
RZESZÓW. Pracownicy rzeszowskiego oddziału Deloitte zasadzili ul. Krogulskiego 1000 drzew. W ten sposób firma upamiętniła zatrudnienie tysięcznego pracownika.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz