Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Zaginął 35-letni mieszkaniec Rzeszowa. Nie ma z nim kontaktu od 9 maja

Dodano: 13.05.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Artura Duszy, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa.

Zaginiony Artur Dusza 9 maja br. około godz. 11, wyszedł z miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie - koloru ciemnego, oczy piwne, nos prosty, uszy średnie, uzębienie pełne.

Ubiór: kurtka narciarska koloru czarnego z czerwonym kapturem od wewnętrznej strony, bluza zasuwana na zamek pod szyję, spodnie z materiału w kolorze niebieskim.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie - 17 858 3224 albo 17 858 3310 lub pod tel. alarmowy 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na DK97 w Rzeszowie

RZESZÓW. Kierowca Saaba potrącił pracownika firmy prowadzącej prace przy drodze. 

Rzeszów

W niedzielę 14. PKO Półmaraton Rzeszowski oraz 6. PKO Sztafeta Półmaratońska

RZESZÓW. Rzeszów wraca do biegania. W najbliższą niedzielę odbędzie się 14.PKO Półmaraton Rzeszowski oraz 6.PKO Sztafeta Półmaratońska.

Rzeszów

Budowa ul. Spacerowej. Ogłoszono przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która wykona dokumentację projektową na budowę ul. Spacerowej. Wykonawca będzie również musiał uzyskać zgodę na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Oferty przyjmowane będą do 23 czerwca.

Rzeszów

Empik powraca do rzeszowskiej Plazy

RZESZÓW. Empik powraca do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Nowy salon o powierzchni blisko 250 mkw zlokalizowany będzie na parterze. Otwarcie we wrześniu.

Rzeszów

W środę utrudnienia w ruchu na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej w środę (16 czerwca) na al. Powstańców Warszawy, przy moście Karpackim (zapora) będą utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Nielegalna uprawa konopii w Sokołowie Młp. Zabezpieczono 11 krzewów i ponad 285 g marihuany

RZESZÓW. Do 10 lat więzienia grozi 31-latkowi z Sokołowa Małopolskiego, który nielegalnie uprawiał konopie. Zabepieczono 11 krzewów i ponad 285 gramów marihuany.

Rzeszów

Konrad Fijołek nowym prezydentem Rzeszowa. Oficjalne wyniki wyborów

RZESZÓW. Konrad Fijołek zwyciężył w pierwszej turze przedterminowych wyborów na prezydenta miasta Rzeszowa -  wynika z sondażu exit poll, przeprowadzonego przez Instytut Badań Samorządowych.

Rzeszów

Mieszkańcy części ulicy Lenartowicza będą mieli nową sieć sanitarną

RZESZÓW. Rzeszowski MPWiK wymienia rury kanalizacyjne na 245-metrowym odcinku ulicy Lenartowicza. Sieć sanitarna w tym miejscu była już w złym stanie i wymagała pilnej interwencji.

Reklama