Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Zaginęła 43-letnia rzeszowianka. Nie ma z nią kontaktu od 19 grudnia 2019 roku

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Trwają poszukiwania 43-latki z Rzeszowa. Zaginiona miała wyjechać do Holandii w celach zarobkowych. Od grudnia nie można się z nią skontaktować.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania za zaginioną Jolantą Piękniewską, 43-letnią mieszkanką Rzeszowa. Zaginiona, w sobotę 16 listopada 2019 r., z podmiejskiego dworca autobusowego prywatnymi liniami udała się w celach zarobkowych do Holandii.

Od 19 grudnia 2019 r. zgłaszający nie ma kontaktu z zaginioną. Jej telefon jest nie aktywny. Nie loguje się na portalach społecznościowych typu facebook, oraz w żaden inny sposób nie nawiązuje kontaktu.

Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu kobiety proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.
Reklama
Rysopis: wiek z wyglądu około 38 lat, wzrost 175 cm, sylwetka - średnia budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie braki nie widoczne.

Ubiór: nie ustalono

Cechy charakterystyczne: liczne tatuaże m. in. na ramieniu tatuaże z imionami dzieci.
 

 

Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczęło się nasadzanie dużych drzew

RZESZÓW. W tym roku w stolicy Podkarpacia przybędzie ponad 1300 nowych drzew. 

Rzeszów

Punkt pomocy obywatelom Ukrainy w nowej lokalizacji

RZESZÓW. Od 4 czerwca przy ulicy Grottgera 22 zacznie działać nowy punkt pomocy obywatelom Ukrainy. Urząd Miasta Rzeszowa przeniesie go tutaj z dworca PKP, który wraz z otoczeniem jest aktualnie modernizowany.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Od 1 czerwca zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 13, 17, 34, 35 oraz 52.

Rzeszów

Na ul. Grunwaldzkiej pojawi się ponad 50 drzew

RZESZÓW. Podczas rewitalizacji ulicy Grunwaldzkiej w centrum Rzeszowa zasadzonych zostanie ponad 50 drzew, głównie grabów wąskokolumnowych.

Rzeszów

Automatyczna detekcja ruchu na skrzyżowaniach w Rzeszowie. Nie trzeba będzie wciskać przycisków

RZESZÓW. - Na wszystkich rzeszowskich skrzyżowaniach wprowadzimy automatyczną detekcję ruchu: zamontowanych zostanie ok. 1000 czujników – zapowiada prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. 

Rzeszów

Zieleń i ławki zamiast samochodów. Ulica Słowackiego bardziej przyjazna pieszym

RZESZÓW. Z części chodnika przy ulicy Słowackiego zniknęły samochody. Zamiast nich pojawiła się zieleń i ławki.

Rzeszów

Rzeszów wyróżniony przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego

RZESZÓW. Miasto Rzeszów zostało uhonorowane tytułem "miasta-ratownika". 

Rzeszów

Projekt konstytucji przestrzennej Rzeszowa gotowy

RZESZÓW. 27 maja zostanie on wyłożony do publicznych konsultacji.

Reklama