Rzeszów - Poniedziałek, 14.07.2025
Reklama

Zakończono budowę drogi na osiedlu Staromieście [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. MZD w Rzeszowie
fot. MZD w Rzeszowie

RZESZÓW. 4,2 mln zł kosztowała rozbudowa ulicy Welca na osiedlu Staromieście. Wykonawcą inwestycji jest firma Eurovia. Prace zostały już zakończone.

Zadanie obejmowało budowę ponad 400-metrowego odcinka drogi o szerokości 7 metrów wraz z chodnikami i ścieżkami rowerowymi po obu stronach jezdni.

Dodatkowo wykonane zostały nowe zatoki autobusowe oraz oświetlenie uliczne. Częścią tego zadania była budowa i przebudowa zjazdów, odwodnienia i kanału technologicznego.

Wykonano również oznakowanie pionowe i poziome.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Windy na stacji Rzeszów Główny już dostępne dla podróżnych

RZESZÓW. Pasażerowie już korzystają z wind na stacji Rzeszów Główny. Wcześniej przejazdy koleją ułatwiły wygodne perony, oznakowanie i podziemne przejście.

Rzeszów

Rozpoczął się montaż iluminacji świątecznych w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W tym roku miasto wyda blisko 1,3 mln zł na świąteczne dekoracje.

Rzeszów

Rzeszowscy architekci wyróżnieni w międzynarodowym konkursie

RZESZÓW. Dr inż. arch. Magdalena Szpytma i dr inż. arch. Cezary Szpytma z Politechniki Rzeszowskiej zostali wyróżnieni w konkursie na projekt „Centrum Wiedzy Cognitarium” w Koszalinie.

Rzeszów

50 kamer internetowych dla rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Dziesięć szkół podstawowych w Rzeszowie otrzyma kamery internetowe FullHD z wbudowanymi mikrofonami, które mają ułatwić naukę zdalną.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę z Centrum Medycznym MEDYK

RZESZÓW. Od 1 grudnia br., na terenie uczelni zacznie działać przchodnia akademicka. 

Rzeszów

Na stacji Rzeszów Główny testują windy i ruchome schody. Wielka inwestycja na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy przebudowie stacji Rzeszów Główny idą szybciej niż zakładano.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Kamieniu. Nie żyje 85-letnia piesza

RZESZÓW. Po godz. 6:00 w Kamieniu doszło do potrącenia 85-letniej kobiety. Piesza zginęła na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Rzeszów

Dwoje mieszkańców Rzeszowa oszukanych metodą "na policjanta"

RZESZÓW. 80-letni mężczyzna i 61-letnia kobieta – mieszkańcy Rzeszowa -  padli ofiarą oszustów. Policjanci apelują o rozwagę.

Reklama