Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Zapaśnicy w ratuszu. Prezydent Rzeszowa pogratulował sukcesu w Mistrzostwach Polski

Dodano:

fot. Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Zapaśnicy ZKS Stal Rzeszów spotkali się we wtorek z Konradem Fijołkiem w rzeszowskim ratuszu. Prezydent Rzeszowa pogratulował im sukcesu w Mistrzostwach Polski, które odbyły się w miniony weekend w Rzeszowie. Rzeszowscy zawodnicy zdobyli tam 19 tytuł Drużynowego Mistrza Polski Seniorów i aż 7 indywidualnych medali.

- Bardzo cieszę się z sukcesu mistrzostw Polski, które odbyły się w ostatni weekend w Rzeszowie. Oprócz sukcesów naszych zapaśników istotny jest także wymiar promocyjny. Dzięki tej imprezie mogliśmy zapromować tę olimpijską dyscyplinę sportu i mam nadzieję przyciągnąć kolejnych chętnych do jej uprawiania. Liczę, że zarówno wśród obecnych zapaśników Stali jak i wśród tych przyszłych będą ci, którzy rozsławią nasze miasto właśnie na olimpiadach. Wszystkim, którzy brali udział w niedawnych Mistrzostwach Polski gratuluję – mówił Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa podczas spotkania z zawodnikami, trenerami i działaczami Zapaśniczego Klubu Sportowego Stal  Rzeszów.
Reklama
Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym odbyły się w Rzeszowie w miniony weekend (4-5 września 2021 r.). W turnieju uczestniczyli zawodnicy reprezentujący kluby z całego kraju, w tym reprezentacji Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów. Zapaśnicy ZKS Stal zdobyli 19 tytuł Drużynowego Mistrza Polski Seniorów i aż 7 indywidualnych medali.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Straciła panowanie nad autem i wjechała do rowu. 58-latka trafiła do szpitala

TYCZYN. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Tyczynie. 58-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas jezdni, a następnie na łąkę. Poszkodowaną kobietę przewieziono do szpitala.

Rzeszów

Możliwie utrudnienia w ruchu w związku z koncertem "Jednego Serca Jednego Ducha"

RZESZÓW. W czwartek 8 czerwca, w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się koncert ,,Jednego Serca Jednego Ducha", w którym uczeestniczyć może nawet ponad 20 tys. osob. 

Rzeszów

Przebudowa ul. Warszawskiej. Zmiany w organizacji ruchu

RZESZÓW. Rozpoczął się ważny etap przebudowy ul. Warszawskiej w Rzeszowie - przebudowa przejazdu kolejowego na ul. Myśliwskiej.

Rzeszów

Wielkie ściganie na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Najlepsi polscy żużlowcy w czwartek będą po raz kolejny rywalizować w Rzeszowie.

Rzeszów

Studencki korowód przejdzie ulicami Rzeszowa. Będą utrudnienia w ruchu

​RZESZÓW. W piątek w Rzeszowie rozpoczną się dwudniowe Rzeszowskie KultURalia Studenckie. Ulicami Rzeszowa przejdzie studencki korowód. Spodziewane są utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

W Rzeszowie trwają przygotowania do inauguracji sezonu kąpielowego

RZESZÓW. 10 czerwca rozpocznie się tegoroczny sezon letni na rzeszowskich kąpieliskach. Zarówno na basenach ROSiR, jak i Żwirowni trwają intensywne przygotowania do jego inauguracji.

Rzeszów

Przy hali Podpromie uruchomiono stały punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Kontrole prowadzone są w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 6.00 do 9.00.

Rzeszów

Odlotowy Dzień Dziecka w Plazie

RZESZÓW. Podczas imprezy będzie można poczuć się jak pilot samolotu F-35 lub szybowca, wziąć udział w grze logicznej oraz pokazach naukowych „Oszukać zmysły”. To wszystko już od 1 do 3 czerwca 2023...

Reklama