Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy – od poniedziałku zmiany. Nowe godziny pracy infolinii

Dodano: 25.03.2022 r.

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca 2022 r. filie Rzeszowskiego Domu Kultury, w których można było oddać dary dla uchodźców, przestają pełnić taką funkcję.

Dary będzie można dostarczać do Centrum Pomocy Ukrainie, które powstało dzięki współpracy pomiędzy Urzędem Miasta Rzeszowa, Polskim Czerwonym Krzyżem i Politechniką Rzeszowską. Centrum znajduje się  przy ul. Akademickiej 8. Dary można oddawać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.

Od wtorku uruchomiany zostanie również doraźny punkt pomocy uchodźcom przy ul. Sobieskiego 4. Będą tu wydawane żywność z przedłużonym terminem ważności, środki higieniczne i odzież.  Punkt będzie czynny we wtorki i piątki w godzinach 9.00 – 15.00.

Zmieniają się także godziny pracy infolinii Urzędu Miasta Rzeszowa. Od poniedziałku do piątku infolinia będzie czynna w godzinach 8.00 – 18.00, natomiast w sobotę od 8.00 do 15.00.

Nr infolinii 17 788 99 00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Strażak z rzeszowskiej komendy miejskiej otrzymał medal od Prezydenta RP

RZESZÓW. Medal Za Ofiarność i Odwagę został wręczony podczas uroczystości, która odbyła się 8.01.2020r. w Pałacu Prezydenckim.

Rzeszów

Wydano „wuzetkę” na wieżowiec na os. Nowe Miasto. Będzie mógł mieć nawet 180 m wysokości

RZESZÓW. Inwestycja miała by się znajdować na parkingu przed Delikatesami Centrum na ul. Podwisłocze.

Rzeszów

Kolejne problemy z obwodnicą południową miasta

RZESZÓW. Tym razem „kłody pod nogi” rzucają władzom miasta mieszkańcy i stowarzyszenie, zajmujące się oceną legalności działań administracji

Rzeszów

Ruszył nabór wniosków o udzielenie dotacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest

RZESZÓW. Mieszkańcy mogą liczyć na 100% pokrycie kosztów.

Rzeszów

Sprawdź, ile osób skorzystało z lotniska w Jasionce w ubiegłym roku

RZESZÓW. Ponad 772 tysiące pasażerów skorzystało w ubiegłym roku z usług Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. 

Rzeszów

ZTM zmienia rozkład jazdy jednej linii i uruchamia dodatkowe połączenie

RZESZÓW. Nowe połączenie będzie kursować z Dworca Lokalnego do Krasnego.

Reklama