Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

Zbiórka krwi przy kinie Helios. Będą też bezpłatne badania wzroku i konsultacje dietetyczne

Dodano: 04.06.2019 r.

fot. Archiwum RCKiK
fot. Archiwum RCKiK
RZESZÓW. Po raz kolejny Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z oddziałem w Rzeszowie organizuję zbiórkę krwi.

Każdy kto przyjdzie 5.06. (środa) w godz. 9:00 – 13:00 na parking Kina Helios i odda krew otrzyma dodatkowo kartę rabatową uprawniającą do zakupu dwóch biletów przez 3 miesiące w atrakcyjnych cenach 12,00 zł.

Dodatkowo odbędą się bezpłatne badania wzroku przeprowadzone przez sieć salonów optycznych Doktor Marchewka oraz bezpłatne konsultacje dietetyczne.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rondo na Śródmieściu im. prof. Bartoszewskiego

RZESZÓW. Radni zdecydowali. Rondo na Staromieściu będzie nosić imię prof. Władysława Bartoszewskiego.

Rzeszów

Na os. Kmity powstanie "strefa aktywnego wypoczynku"

RZESZÓW. Inwestycja ma być gotowa do 30 września br.

Rzeszów

Na os. Słocina powstanie rondo. Ma pomóc w rozładowaniu korków

RZESZÓW. O rozpoczęcie inwestycji zabiegali rzeszowscy radni. 

Rzeszów

Parking wielopoziomowy na Podpromiu coraz bliżej

RZESZÓW. Siedem firm jest zainteresowanych stworzeniem projektu wielopoziomowego parkingu przy hali Podpromie w Rzeszowie. 

Rzeszów

Będą rzadziej odbierać śmieci?

RZESZÓW. Na wtorkowej sesji Rady Miasta zapadnie decyzja w sprawie ograniczenia odbioru odpadów od mieszkańców domów jednorodzinnych w Rzeszowie. 

Rzeszów

W Rzeszowie będzie rondo im. Władysława Bartoszewskiego?

RZESZÓW. Dziś XXXIII sesja Rady Miasta. Jednym z tematów będzie nadanie nazwy nowemu rondu na os. Staromieściu.

Rzeszów

W Pro-Familii otwarto Centrum Chorób Piersi

RZESZÓW. W Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia powstało Centrum Chorób Piersi. Miejsce to oferuje kobietom dostęp do szybkiej i kompleksowej diagnostyki oraz m.in. nowoczesnego leczenia chirurgicznego.  

Rzeszów

Nowe inwestycje w "Dworzysku". Powstanie 400 miejsc pracy

RZESZÓW. Na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” powstanie 400  kolejnych nowych miejsc pracy oraz pojawią się kolejne inwestycje o wartości 20 mln euro.

Reklama